Sprawdź swoje umiejętności piłkarskie

2007-09-27 14:46
Baumit Junior Soccer
Autor: Baumit

W dniach 29-30 września 2007 r., w ramach programu Baumit Junior Soccer, na stadionie KKS Jelenia Góra odbędzie się pierwszy turniej piłki nożnej dla zespołów biorących udział w projekcie.

W zawodach - w kategorii wiekowej U-9 - weźmie udział siedem drużyn: Parasol Wrocław, Olimp Poznań, Aluminium Konin, MKS Zgierz, Zagłębie Lubin, Pelikan Łowicz oraz gospodarz turnieju KKS Jelenia Góra.

Turniej rozegrany zostanie na zasadach "każdy z każdym". O zwycięstwie decydować będzie większa liczba zdobytych punktów, a w dalszej kolejności bezpośredni mecz i korzystniejsza różnica strzelonych i straconych bramek.

Zgodnie z regulaminem czas gry wynosi 2 x po 10 minut. W odróżnieniu od profesjonalnych spotkań dozwolone są hokejowe zmiany zawodników, nie obowiązuje zasada spalonego, a w zależności od popełnianych przez zawodników przewinień stosowane będą kary czasowe. Nad przebiegiem zawodów czuwać będzie komisja sędziowska.

"To nie jedyne rozgrywki jakie planujemy w najbliższym czasie. Następny turniej odbędzie się już 5 października w Mszanie Dolnej na Podbeskidziu, a kolejny 13 października w Szczecinie" - mówi Dariusz Hnatów, opiekun Baumit Junior Soccer - "To znakomita szansa na sprawdzenie swoich umiejętności piłkarskich i porównanie możliwości wszystkich drużyn uczestniczących w projekcie".

Dla bezpieczeństwa wszyscy zawodnicy turnieju muszą być ubezpieczeni na wypadek kontuzji, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej, a także posiadać legitymację szkolną, badania lekarskie lub oświadczenie opiekuna potwierdzające ich zdolność do gry.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej