Spotkanie z cyklu Build Green z PLGBC

2010-02-19 10:23

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) jest jednym z organizatorów “Build Green CEE". Ta konferencja dostarczy cennych informacji na temat rynku budownictwa zrównoważonego w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

Wydarzenie to jest organizowane przez zespół stowarzyszeń Green Building Council z regionu pod patronatem światowej organizacji World Green Building Council.
Odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2010 r. w Budapeszcie.
Region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE), zamieszkały przez 150 milionów ludzi, będzie centrum wszystkich nowych inwestycji w Europie. Poprawienia energooszczędności wymagać będzie również większość istniejących budynków. Region ten będzie świadkiem poprawiających się warunków ekonomicznych, inwestycji w projektowanie i budownictwo ekologiczne, w środowisku rosnących cen energii, coraz bardziej wymagających przepisów, nowych technologii oraz zwiększającego się zainteresowania środowiskiem naturalnym.

Więcej informacji na temat programu, rejestracji oraz możliwości sponsorowania można uzyskać pod adresem www.BuildGreenCEE.org


Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego - Polish Green Building Council (PLGBC) to organizacja pozarządowa, której celem statutowym jest promocja w Polsce budownictwa zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju. PLGBC posiada status formującego się stowarzyszenia World Green Building Council.


Katalog INWESTYCJE BUDOWLANE-murator oraz serwis www.muratorplus.pl objęły patronat medialny nad tym wydarzeniem.

logo IB
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej