Soudal podwaja sprzedaż w Rosji

2011-05-09 14:10
Siedziba Soudal Services
Autor: Soudal

Rynki krajów Europy Centralnej i Wschodniej są strategicznym obszarem działalności firmy. W ubiegłym roku spółka odnotowała 40% wzrost sprzedaży na rynku rosyjskim.

Spółka Soudal Services od 2007 roku działa na rynkach Europy Wschodniej i Centralenj. Od tego czasu sprzedaż produktów stale rośnie.

 -Belgijska marka Soudal obecna jest w Rosji do 15 lat, ale od 2007 roku stale notujemy dwucyfrowe wzrosty sprzedaży. To zmusiło nas do inwestycji w ten rynek .W tym roku zwiększamy moce produkcyjne fabryki w Pionkach, aby być w pełni przygotowanym na rosnący na Wschodzie popyt na nasze produkty.- komentuje Piotr Drzewowski, prezes Soudal Services. Aktualnie sprzedaż produktów stale rośnie, co potwierdza silną pozycję marki na rynku rosyjskim. W tym roku Soudal wprowadził na rynek rosyjski produkty dostosowane do potrzeb rodzimych wykonawców, m.in: zimową pianę pistoletową Soudafoam Arctic, umożliwiająca pracę w ekstremalnie niskich temperaturach, a także Soudabond Easy - klej poliuretanowy w aerozolu do płyt kartonowo-gipsowych, paneli izolacyjnych, wełny mineralnej, styropianu i korka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej