Slough Estates wybrał doradcę

2007-05-21 19:13

Już wkrótce na terenie warszawskiej dzielnicy Mokotów rozpocznie się budowa biurowca Tulipan House. Przy kampanii promocyjnej będzie doradzał firmie Slough Estates Jones Lang LaSalle.

Firma będzie doradzać w procesie wynajmu biurowca. Bartosz Mierzwiak z Jones Lang LaSalle ma nadzieję, że z poszukiwaniem najemców nie będzie problemu. - Budynek został zaprojektowany tak, aby zadowolić wszystkich poszukujących wydajnej powierzchni, od 500 do 4 000 m kw. na jednym piętrze. Jednocześnie, przestrzenne atrium oraz dostęp naturalnego światła zapewnią przyjemne środowisko pracy - objaśnia Mierzwiak.

Tulipan House, zlokalizowany na ul. Domaniewskiej 50 w Warszawie, będzie oferował łącznie ponad 17 800 m kw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach. Najemcy będą mogli zaaranżować przestrzeń, zarówno w opcji open space, jak i w przypadku podziału ścianek na pokoje. W obiekcie znajdzie się wypełnione zielenią atrium, o wysokości 14 m, z bezpośrednim dostępem do restauracji i innych udogodnień na terenie obiektu. Ma być ono miejscem spotkań oraz odpoczynku zarówno dla najemców, jak i gości. Ponadto na dwóch podziemnych kondygnacjach zlokalizowany zostanie parking oferujący znaczną ilość miejsc postojowych dla najemców i ich klientów. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na czwarty kwartał 2006 roku.
Slough Estates International (SEI) to firma deweloperska działająca w sektorze nieruchomości. Buduje i inwestuje w obiekty zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Europie oraz w Stanach Zjednoczonych - skupiając się głównie na obrzeżach miast. Deweloper jest notowany na londyńskiej giełdzie oraz należy do grona firm z listy FTSE 100. Na całym świecie posiada portfel nieruchomości o wartości przekraczającej 8 mld euro. W 2006 roku SIE rozszerzył swoją działalność na rynki w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Jak dotąd w naszym kraju udało się mu zawrzeć umowy najmu (pre-lety) na ponad 80 000 m kw. powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej