Slough Estates wybrał doradcę

2007-05-21 19:13

Już wkrótce na terenie warszawskiej dzielnicy Mokotów rozpocznie się budowa biurowca Tulipan House. Przy kampanii promocyjnej będzie doradzał firmie Slough Estates Jones Lang LaSalle.

Firma będzie doradzać w procesie wynajmu biurowca. Bartosz Mierzwiak z Jones Lang LaSalle ma nadzieję, że z poszukiwaniem najemców nie będzie problemu. - Budynek został zaprojektowany tak, aby zadowolić wszystkich poszukujących wydajnej powierzchni, od 500 do 4 000 m kw. na jednym piętrze. Jednocześnie, przestrzenne atrium oraz dostęp naturalnego światła zapewnią przyjemne środowisko pracy - objaśnia Mierzwiak.

Tulipan House, zlokalizowany na ul. Domaniewskiej 50 w Warszawie, będzie oferował łącznie ponad 17 800 m kw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach. Najemcy będą mogli zaaranżować przestrzeń, zarówno w opcji open space, jak i w przypadku podziału ścianek na pokoje. W obiekcie znajdzie się wypełnione zielenią atrium, o wysokości 14 m, z bezpośrednim dostępem do restauracji i innych udogodnień na terenie obiektu. Ma być ono miejscem spotkań oraz odpoczynku zarówno dla najemców, jak i gości. Ponadto na dwóch podziemnych kondygnacjach zlokalizowany zostanie parking oferujący znaczną ilość miejsc postojowych dla najemców i ich klientów. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na czwarty kwartał 2006 roku.
Slough Estates International (SEI) to firma deweloperska działająca w sektorze nieruchomości. Buduje i inwestuje w obiekty zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Europie oraz w Stanach Zjednoczonych - skupiając się głównie na obrzeżach miast. Deweloper jest notowany na londyńskiej giełdzie oraz należy do grona firm z listy FTSE 100. Na całym świecie posiada portfel nieruchomości o wartości przekraczającej 8 mld euro. W 2006 roku SIE rozszerzył swoją działalność na rynki w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Jak dotąd w naszym kraju udało się mu zawrzeć umowy najmu (pre-lety) na ponad 80 000 m kw. powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej