Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie podsumowuje rok 2010

2011-01-07 13:52

Podsumowanie roku 2010 Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie zrobi przy okazji obchodów swoich 6. urodzin w dniach od 4 do 6 lutego 2011. Podczas urodzin zaprezentuje design naprawdę z tej Ziemi, czyli funkcjonalny i "dla ludzi".

Co jeszcze czeka odwiedzających Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie w tych dniach:

Najlepsze Projekty Dyplomowe 09/10, czyli coroczna prezentacja najciekawszych dyplomów z wydziałów projektowych. Tegoroczna edycja jest międzynarodowa, prezentujemy prace z Polski, Słowacji i Czech. Wydarzenie realizowane razem z kwartalnikiem projektowym 2+3D.

The Spirit of Poland – pod takim hasłem nasz rodzimy design pokazał się na TOKYO DESIGNERS WEEK 2010. Po raz pierwszy w Polsce będzie można obejrzeć to wspólne przedsięwzięcie polskich marek projektowych AZE DESIGN, KAFTI DESIGN, STUDIA BETON i PUFF BUFF razem z Ambasadą RP w Japonii oraz Śląskim Zamkiem Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie.

Pokazać. Wyjaśnić. Prowadzić, czyli prace studentów Rhode Island School of Design w Providence, wykonane pod okiem prof. Krzysztofa Lenka dotyczące projektowania informacji.

Zamkowy warsztat. Podsumowanie warsztatów projektowych, które miały miejsce na Zamku w 2010 roku, a które dotyczyły m.in. typografii, komunikacji w przestrzeni oraz projektowaniu informacji.

Gwiezdny pył. Wystawa, która pokazuje, że design bywa niewidoczny niczym gwiezdny pył. Właśnie tak jak pył rozprzestrzenia się po całym Zamku!

Uwolnij fantazje z Aarnio z Zamku! Warsztaty dla przedszkolaków, które uczą i bawią. W uwolnieniu kreatywności dzieciom pomógł piesek Puppy, zaprojektowany przez Eero Aarnio.

Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy na Zamek!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej