Skanska podpisała kontrakt z gminą Brańszczyk. Będzie kanalizacja sanitarna

2011-07-06 12:44
Kanalizacja
Autor: brak danych

Skanska podpisała konkrakt z gminą Brańszczyk na budowę kanalizacji sanitarnej. Inwestycja będzie realizowana w miejscowości Trzcianka i Niemiry.

Kanalizacja sanitarna budowana przez firmę Skanska, będzie pierwszym etapem budowy w ramach inwestycji realizowanej na terenie miejscowości Trzcianka i Niemiry. Realizacja kontraktu obejmuje wykonanie 21 km kanalizacji sanitarnej. 15 km przyłączy stanowi kanalizacja grawitacyjna, natomiast 6 km - kanalizacja tłoczna. Ponadto, w ramach kontraktu Skanska wybuduje 9 pompowni ścieków. 

 - W zakres prac wchodzi także wykonanie przyłącza wodociagowego w dł. 0,5 km oraz drogi dojazdowej do oczyszczalni ścieków w Trzciance. Kanalizacja sanitarna odciąży ponad 240 gospodarstw z miejscowości Trzcianka i Niemir.- komentuje Tomasz Wójtowicz, inżynier projektu, Skanska. Kontrakt o wartości 7 mln złotych zostanie zrealizowany do końca 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej