Skanska na czele rankingu generalnych wykonawców

2009-03-14 15:02

Na pierwszym miejscu listy generalnych wykonawców w Polsce, opublikowanej przez rocznik "The Book of lists", po raz piąty z rzędu znalazła się Skanska.

Skanska wyprzedziła 35 innych firm budowlanych działających w Polsce. „The Books of lists” jest opracowywany przez “Warsaw Business Journal” i przedstawia rankingi firm w ponad 60 kategoriach. Podstawowym kryterium decydującym o miejscu w zestawieniach jest poziom przychodów. Wszystkie listy tworzone są na podstawie ankiet odesłanych przez firmy.

Na pierwszym miejscu listy generalnych wykonawców w Polsce opublikowanej przez rocznik „The Book of lists” po raz piąty z rzędu znalazła się Skanska.

Na dalszych miejscach znalazły się: Grupa Budimex SA, Strabag, Mostostal, Polimex Mostostal, Warbud SA, PBG SA, Hochtief Polska, Pol-Aqua, Eifffage Budownictwo Mitex, Hydrobudowa Polska, Mota-Engil, Wrobis SA, NDI SA, GSE Polska, Dombud SA, Trasko Inwest, Skalski Bdownictwo.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej