Seminarium "Finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych"

2011-10-07 18:17
Partnestwo_logo_380
Autor: brak danych

W październiku odbędzie się kolejne, V spotkanie robocze w ramach projektu "Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej", zainicjowanego przez firmę RD bud. Tematem przewodnim wydarzenia będzie finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych realizowanych zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych to zagadnienie istotne dla wszystkich uczestników branży budowlanej. Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu i panelach dyskusyjnych, podczas których zostaną omówione następujące tematy:

  • Jak powinno wyglądać finansowanie inwestycji?
  • Jakie są możliwości finansowania i dofinansowania projektów realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju?
  • Czy inwestycja o zrównoważonym charakterze jest opłacalna? Koszty, a zyski?

Seminarium "Finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych" odbędzie się 20 października, o godz. 9.30. w Warszawie, w siedzibie Fundacji Batorego, przy ul. Sapieżyńskiej 10A, w sali konferencyjnej im. Jerzego Turowicza.

Plan seminarium

Przeczytaj również: Seminarium "Zrównoważone prawo – obecne regulacje prawne w obliczu przyszłych zmian narzuconych prawem unijnym” już za nami

W panelach dyskusyjnych wezmą udział, m.in. prawnicy, architekci, inwestorzy i przedstawiciele firm budowlanych, deweloperzy, zarządcy i najemcy nieruchomości - specjaliści z doświadczeniem na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Taka szeroka perspektywa pozwoli przyjrzeć się się z bliska sytuacji w kraju i porównać ją z obecnymi trendami panującymi w innych państwach Europy.

Inicjatorem projektu jest RD bud. Partnerami seminarium są: Pilkington Polska, Ożóg i Wspólnicy, Reino Partners, PwC, Buro Happold oraz Luxiona Poland.
Paronat medialny nad projektem objęli: Puls Biznesu, Architektura-Murator, Inwestycje Budowlane-Murator, portal informacyjny Murator PLUS; Ecomanager, Biznes i Ekologia oraz portal urbanistyka.info.pl.
Produkcją oraz promocją seminariów zajmują się firmy: Bluevine Consulting oraz Fautor Sustainable Marketing.

_MG_7017.jpg
Autor: Piotr Dziubak
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej