Seminarium "Finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych"

2011-10-07 18:17
Partnestwo_logo_380
Autor: brak danych

W październiku odbędzie się kolejne, V spotkanie robocze w ramach projektu "Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej", zainicjowanego przez firmę RD bud. Tematem przewodnim wydarzenia będzie finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych realizowanych zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych to zagadnienie istotne dla wszystkich uczestników branży budowlanej. Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu i panelach dyskusyjnych, podczas których zostaną omówione następujące tematy:

  • Jak powinno wyglądać finansowanie inwestycji?
  • Jakie są możliwości finansowania i dofinansowania projektów realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju?
  • Czy inwestycja o zrównoważonym charakterze jest opłacalna? Koszty, a zyski?

Seminarium "Finansowanie zrównoważonych inwestycji budowlanych" odbędzie się 20 października, o godz. 9.30. w Warszawie, w siedzibie Fundacji Batorego, przy ul. Sapieżyńskiej 10A, w sali konferencyjnej im. Jerzego Turowicza.

Plan seminarium

Przeczytaj również: Seminarium "Zrównoważone prawo – obecne regulacje prawne w obliczu przyszłych zmian narzuconych prawem unijnym” już za nami

W panelach dyskusyjnych wezmą udział, m.in. prawnicy, architekci, inwestorzy i przedstawiciele firm budowlanych, deweloperzy, zarządcy i najemcy nieruchomości - specjaliści z doświadczeniem na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Taka szeroka perspektywa pozwoli przyjrzeć się się z bliska sytuacji w kraju i porównać ją z obecnymi trendami panującymi w innych państwach Europy.

Inicjatorem projektu jest RD bud. Partnerami seminarium są: Pilkington Polska, Ożóg i Wspólnicy, Reino Partners, PwC, Buro Happold oraz Luxiona Poland.
Paronat medialny nad projektem objęli: Puls Biznesu, Architektura-Murator, Inwestycje Budowlane-Murator, portal informacyjny Murator PLUS; Ecomanager, Biznes i Ekologia oraz portal urbanistyka.info.pl.
Produkcją oraz promocją seminariów zajmują się firmy: Bluevine Consulting oraz Fautor Sustainable Marketing.

_MG_7017.jpg
Autor: Piotr Dziubak
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej