Ronson Development wchodzi do Szczecina

2011-01-11 13:20

Ronson Development rozpoczyna realizację pierwszej inwestycji w Szczecinie. W I etapie projektu w dzielnicy Warszewo powstaną dwa budynki z 82 mieszkaniami. Generalnym wykonawcą został Warbud. Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się w grudniu 2010 r.

- Wejście do Szczecina, to bardzo istotny element realizacji ekspansji geograficznej Ronsona. Zgodnie z naszą strategią chcemy zwiększać zasięg naszej działalności, a tym samym sprzedaż, tak aby w 2011 r. przekroczyć poziom 500 sprzedanych mieszkań, a w perspektywie kolejnych 1-2 lat osiągnąć pułap 800-1000 rocznie - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development.

Inwestycja będzie zlokalizowana w szczecińskiej dzielnicy Warszewo przy ul. Duńskiej i Krasińskiego. W I etapie powstaną dwa 4-piętrowe budynki, z 82 mieszkaniami o powierzchni od 36 do 98 m2, a w kolejnych - następne siedem budynków. Podobnie jak w każdej inwestycji Ronson, również w szczecińskiej przewidziane są duże drewniane okna, przestronne tarasy, balkony i ogródki. Na ostatnich kondygnacjach zaprojektowano mieszkania dwupoziomowe z tarasami. W ofercie będą przeważały mieszkania 2- i 3-pokojowe. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na kwiecień 2012 r.

- Wyjątkową cechą szczecińskiego projektu będzie kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu w kierunku południowym, sprawi, że z każdego z budynków roztaczać się będzie piękny widok na całą panoramę miasta - zapewnia dyrektor Gutowski.

Osiedle będzie ogrodzone i zaplanowane są dwa niezależne wjazdy na teren projektu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej