RENEXPO® Poland - Międzynarodowe Targi Energetyczne

2011-08-30 14:22
ENERGIA 2011
Autor: brak danych

Przez trzy dni 26-28 października 2011 r. w warszawskim Centrum Expo XXI, przedstawiciele i eksperci z branży budownictwa i energetyki będą dzielić się swoją wiedzą oraz pomogą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. odnawialnych źródeł energii i budownictwa energooszczędnego.

RENEXPO
Autor: RENEXPO

Tegoroczna impreza - 1. Międzynarodowe Targi Energetyczne - dedykowana jest następującym obszarom tematycznym:

  • biogaz, biomasa,
  • energetyka wodna i wiatrowa,
  • energetyka solarna,
  • budownictwo pasywne,
  • pojazdy elektryczne.

Na każdy temat przygotowywana jest wystawa z udziałem wiodących firm na rynku polskim i europejskim. Wystawie towarzyszy forum wystawców, które daje firmom dodatkową możliwość prezentacji swoich towarów i usług.

Zdaniem organizatorów, jednym z ciekawszych wydarzeń ma być konferencja "Biogaz w Polsce - stan obecny i kierunki rozwoju do roku 2020" przygotowywana wspólnie przez REECO Poland i specjalistów z branży.
Organizator kładzie nacisk na biogazownie rolnicze i ich perspektywy rozwoju. RENEXPO® Poland to forum spotkań ekspertów z branży energii odnawialnej i platforma wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas wydarzenia odbędzie się również Międzynarodowa Konferencja "Remonty z użyciem komponentów budynku pasywnego" jest godna polecenia. Architekci, przedstawiciele SAPE Polska, Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i wielu innych specjalistów z branży przedstawi problematykę budownictwa i remontów z użyciem komponentów budynku pasywnego.
Konferencja bazuje nie tylko na teorii, przedstawionych będzie również wiele przykładów z praktyki.

Inne wydarzenia w ramach konferencji RENEXPO

Pozostałe konferencje są organizowane wspólnie z partnerami REECO Poland sp. z o.o. m.in. z Polską Izbą Biomasy organizator planuje konferencję "Biomasa w Polsce - rozwój i perspektywy dla inwestorów". Towarzystwo Energetyki Wodnej i REECO Poland zapraszają na wyjątkowe spotkanie w ramach europejskiego projektu STREAMMAP, któremu towarzyszyć będzie konferencja "Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i Unii Europejskiej".

RENEXPO® Poland 1. Międzynarodowe Targi Energetyczne
26 - 28.10.2011 (środa-piątek), w godzinach 9.00-17.00, Warszawskie Centrum EXPO XXI,
ul. Prądzyńskiego 12/14
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej