RENEXPO® Poland - Międzynarodowe Targi Energetyczne

2011-08-30 14:22
ENERGIA 2011
Autor: brak danych

Przez trzy dni 26-28 października 2011 r. w warszawskim Centrum Expo XXI, przedstawiciele i eksperci z branży budownictwa i energetyki będą dzielić się swoją wiedzą oraz pomogą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. odnawialnych źródeł energii i budownictwa energooszczędnego.

RENEXPO
Autor: RENEXPO

Tegoroczna impreza - 1. Międzynarodowe Targi Energetyczne - dedykowana jest następującym obszarom tematycznym:

  • biogaz, biomasa,
  • energetyka wodna i wiatrowa,
  • energetyka solarna,
  • budownictwo pasywne,
  • pojazdy elektryczne.

Na każdy temat przygotowywana jest wystawa z udziałem wiodących firm na rynku polskim i europejskim. Wystawie towarzyszy forum wystawców, które daje firmom dodatkową możliwość prezentacji swoich towarów i usług.

Zdaniem organizatorów, jednym z ciekawszych wydarzeń ma być konferencja "Biogaz w Polsce - stan obecny i kierunki rozwoju do roku 2020" przygotowywana wspólnie przez REECO Poland i specjalistów z branży.
Organizator kładzie nacisk na biogazownie rolnicze i ich perspektywy rozwoju. RENEXPO® Poland to forum spotkań ekspertów z branży energii odnawialnej i platforma wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas wydarzenia odbędzie się również Międzynarodowa Konferencja "Remonty z użyciem komponentów budynku pasywnego" jest godna polecenia. Architekci, przedstawiciele SAPE Polska, Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i wielu innych specjalistów z branży przedstawi problematykę budownictwa i remontów z użyciem komponentów budynku pasywnego.
Konferencja bazuje nie tylko na teorii, przedstawionych będzie również wiele przykładów z praktyki.

Inne wydarzenia w ramach konferencji RENEXPO

Pozostałe konferencje są organizowane wspólnie z partnerami REECO Poland sp. z o.o. m.in. z Polską Izbą Biomasy organizator planuje konferencję "Biomasa w Polsce - rozwój i perspektywy dla inwestorów". Towarzystwo Energetyki Wodnej i REECO Poland zapraszają na wyjątkowe spotkanie w ramach europejskiego projektu STREAMMAP, któremu towarzyszyć będzie konferencja "Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i Unii Europejskiej".

RENEXPO® Poland 1. Międzynarodowe Targi Energetyczne
26 - 28.10.2011 (środa-piątek), w godzinach 9.00-17.00, Warszawskie Centrum EXPO XXI,
ul. Prądzyńskiego 12/14
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej