Real Management właścicielem centrum Good Point Łubna

2010-07-27 15:58

Real Management, deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz rezydencjonalnych, został właścicielem nieruchomości Good Point Łubna (dawna siedziba Avans). Obiekt zrealizowany w ramach strategii SBU (Small Business Units) przeznaczony jest dla mniejszych najemców magazynowych z jednoczesnym zapotrzebowaniem na powierzchnię biurową i wystawienniczo-handlową.

Good Point Łubna - zlokalizowany w miejscowości Łubna (15 km od Warszawy, 8 km od Piaseczna, 8 km od Góry Kalwarii i 6 km od miejscowości Konstancin Jeziorna), w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79 - to kompleks pełniący funkcję magazynową, biurową oraz wystawienniczą.

- Good Point Łubna znajduje się w okolicy, w której do tej pory zrealizowaliśmy Good Point Puławska i właśnie wznosimy kolejną inwestycję - Good Point Puławska II. Bliskość Warszawy i intensywnie rozwijająca się sieć drogowa korzystnie wpływają na atrakcyjność powierzchni magazynowo-logistycznych w Łubnej – wyjaśnia Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management. - To wszystko w połączeniu z coraz lepszą atmosferą inwestycyjną w Polsce gwarantuje sukces.

Good Point Łubna
Autor: Real Management S.A. Good Point Łubna
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej