Real Management właścicielem centrum Good Point Łubna

2010-07-27 15:58

Real Management, deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz rezydencjonalnych, został właścicielem nieruchomości Good Point Łubna (dawna siedziba Avans). Obiekt zrealizowany w ramach strategii SBU (Small Business Units) przeznaczony jest dla mniejszych najemców magazynowych z jednoczesnym zapotrzebowaniem na powierzchnię biurową i wystawienniczo-handlową.

Good Point Łubna - zlokalizowany w miejscowości Łubna (15 km od Warszawy, 8 km od Piaseczna, 8 km od Góry Kalwarii i 6 km od miejscowości Konstancin Jeziorna), w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79 - to kompleks pełniący funkcję magazynową, biurową oraz wystawienniczą.

- Good Point Łubna znajduje się w okolicy, w której do tej pory zrealizowaliśmy Good Point Puławska i właśnie wznosimy kolejną inwestycję - Good Point Puławska II. Bliskość Warszawy i intensywnie rozwijająca się sieć drogowa korzystnie wpływają na atrakcyjność powierzchni magazynowo-logistycznych w Łubnej – wyjaśnia Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management. - To wszystko w połączeniu z coraz lepszą atmosferą inwestycyjną w Polsce gwarantuje sukces.

Good Point Łubna
Autor: Real Management S.A. Good Point Łubna
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej