Real Estate Finance Congress

2008-09-15 17:43

Pierwsza edycja Real Estate Finance Congress (16-17 października 2008 roku, Warszawa) organizowana przez Gdańską Akademię Bankową będzie poświęcona trendom finansowania nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. W zamierzeniach organizatorów, Kongres ma stać się ważnym miejscem nawiązywania współpracy między przedstawicielami firm deweloperskich, budowlanych oraz reprezentantami krajowych i zagranicznych instytucji finansowych.

Głównym przesłaniem organizacji Kongresów jest ograniczanie zagrożeń i budowanie wzajemnego zaufania we współpracy między firmami branży budowlanej i deweloperskiej a inwestorami, instytucjami finansowymi oraz instytucjami świadczącymi usługi w zakresie pozyskiwania kapitału. Ważne jest, aby w przyszłości uniknąć sytuacji, w której załamania kursów akcji najsilniej dotknęłyby branż dynamicznie rozwijających się, jakimi w Polsce są branża deweloperska i budowlana.

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie 16 i 17 października 2008 roku, spotkają się przedstawiciele instytucji publicznych, instytucji rynku finansowego, kluczowi inwestorzy oraz przedstawiciele branżowych instytucji zrzeszających firmy z branży deweloperskiej i budowlanej. Program spotkania skierowany jest przede wszystkim do prezesów spółek deweloperskich i budowlanych notowanych na GPW oraz tych, które dopiero rozważają możliwość wejścia na giełdę.

Rynek nieruchomości w Polsce a wyzwania globalizacji (Sesja I); Finansowanie działalności deweloperskiej w warunkach kryzysu zaufania na międzynarodowych rynkach finansowych (Sesja II); Biznes i ryzyko finansowania nieruchomości w Polsce z perspektywy dewelopera i banku (Sesja III); Współfinansowanie projektów wspieranych przez fundusze strukturalne (Sesja IV)oraz Pozabankowe źródła finansowania działalności deweloperskiej (Sesja V), to główne tematy Real Estate Finance Congress. Warto być!

Więcej: www.gab.com.pl/ref/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej