"Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE" - XVIII edycja Targów Mieszkaniowych

2007-09-04 16:17
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Już wkrótce na warszawskim Torwarze zagoszczą po raz kolejny największe w Polsce Targi Mieszkaniowe "Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE - Jesień 2007". W tegorocznej imprezie zapowiada się rekordowa liczba wystawców - swoje oferty zaprezentuje ponad 200 firm - deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków oraz pośredników w obrocie nieruchomościami...

Jesienne Targi Mieszkaniowe odbędą się równolegle z II edycją Targów "Podłogi i Posadzki", gdzie zaprezentują się m.in.: producenci i dystrybutorzy podłóg drewnianych (deski podłogowej, parkietu, z drewna krajowego oraz drewna egzotycznego i bambusowego), paneli podłogowych z laminatu oraz posadzek z kamienia naturalnego. Organizatorem obu imprez jest Murator EXPO.

Dlatego warto...

Na Targach Mieszkaniowych zostanie zaprezentowanych kilkadziesiąt premierowych inwestycji, w których czeka kilka tysięcy nowych mieszkań i apartamentów. Banki przygotowały wyjątkowo atrakcyjne kredyty na zakup, budowę, remont i wykończenie nieruchomości. Pośrednicy przedstawią bogatą ofertę mieszkań i domów z rynku wtórnego oraz służyć będą fachową radą i pomocą podczas procesu zamiany mieszkania. Nowością na targach będzie szersza niż dotąd oferta nowych domów, segmentów i osiedli domków jednorodzinnych powstających w Warszawie i na jej obrzeżach. Po raz pierwszy zaprezentuje się kilkanaście nowych firm deweloperskich, debiutantów na ogólnopolskim czy warszawskim rynku.
Goście będą mogli skorzystać z bezpłatnego doradztwa: kredytowego, architektonicznego, prawnego, podatkowego, budowlanego, stylizacji wnętrz, aranżacji świetlnej, aranżacji tkanin we wnętrzach, właściwego doboru podłogi i sposobów łączenia różnych materiałów ze sobą, np. drewna i kamienia, feng-shui, a także konsultacji w zakresie projektów domu jednorodzinnego.
W ramach imprez towarzyszących planowane są wykłady m.in.: o umowach z deweloperem, kredytach, podatkach i ulgach, a także panele poświęcone ochronie nabywcy w umowach deweloperskich czy omówieniu wad i zalet kredytów mieszkaniowych.
Podczas targów ankieterzy firmy CB Richard Ellis będą namawiali zwiedzających do wypełnienia ankiety badającej preferencje osób kupujących mieszkanie. Przeprowadzona na tej podstawie analiza popytu wskaże kryteria, którymi kierują się kupujący dokonując wyboru lokalizacji, standardu budynku i mieszkania oraz sposobu finansowania. Zgromadzone dane umożliwią deweloperom, spółdzielniom oraz bankom zweryfikować swoje oferty do oczekiwań klientów.

Dodatkowe atrakcje

Emmerson Nieruchomości wspólnie z Murator EXPO, pod honorowym patronatem Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, przygotowali Dni Hiszpańskie. Na specjalnym stoisku będzie można zapoznać się z ofertą kilku hiszpańskich deweloperów, którzy spróbują przekonać, że inwestycja w nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim nie tylko jest bardzo rentowna, ale przede wszystkim dostępna nie tylko dla najzamożniejszych.
Jedną z atrakcji XVIII edycji Targów Mieszkaniowych będzie uroczystość oficjalnego ogłoszenia wyników i przyznanie dorocznych nagród w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich za magisterskie prace dyplomowe w dwóch kategoriach: projektowania urbanistycznego oraz gospodarki przestrzennej.
Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w Plebiscycie na "Ulubieńca Publiczności" wybranego pośród zgłoszonych przez deweloperów oraz biura projektowe realizacji architektonicznych.
W kawiarence internetowej będą dyżurować konsultanci serwisów poświęconych nieruchomościom, którzy wyszukają wszystkie oferty, które spełniają nasze wymagania i ewentualnie wskażą, do jakich stoisk należy się udać po wybrane propozycje.
Nie zabraknie, oczywiście, tradycyjnych konkursów dla zwiedzających z atrakcyjnymi nagrodami, z których najwięcej emocji na pewno wzbudzi możliwość wygrania wycieczki w dowolnie wybrane miejsce na ziemi.

  XVIII Targi Mieszkaniowe
Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE - Jesień 2007
22 - 23 września 2007 w godz. 10.00 - 17.00
TORWAR - Warszawa
Więcej informacji www.targimieszkaniowe.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej