Przetargi publiczne - okiem praktyka

2006-09-25 16:06

Początek października zapowiada się interesująco dla środowiska zajmującego się zamówieniami publicznymi. W dniach 03-05 października 2006 roku odbędzie się Forum Przetargów Publicznych. Wydarzenie to stanowi okazję zarówno do wymiany poglądów oraz doświadczeń, jak i integracji środowiska. Spotkanie będzie miało miejsce w  Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance.

Forum daje możliwość wysłuchania prelekcji znawców zagadnienia, praktyków zajmujących się zamówieniami publicznymi na co dzień. Wezmą w nim udział osoby tworzące rozwiązania legislacyjne czy odpowiedzialne za nadzór nad prawidłowym przebiegiem procedur przetargowych. Będzie to czas interesujących dyskusji i wymiany doświadczeń nie tylko podczas wykładów i paneli, ale także wieczornych spotkań w nieformalnej atmosferze.

Swój udział w spotkaniu potwierdzili m.in. minister Tomasz Nowakowski - podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, koordynator ostatniej nowelizacji Prawa Zamówień Publicznych, dr Andrzej Panasiuk - wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, mec. Agata Mikołajczyk - członek Głównej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Ministrze Finansów oraz mec. Zbigniew Pawlak - radca prawny, specjalista ds. zamówień publicznych w Polsce.

Patronat medialny nad spotkaniem objęło m.in. Wydawnictwo Murator.
Więcej informacji: www.forum.przetargipubliczne

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej