Przetarg na II etap budowy Narodowego

2008-10-31 16:44

Przetarg ograniczony na II etap budowy Stadionu Narodowego w Warszawie, Narodowe Centrum Sportu ogłosiło 27 października 2008 roku. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija już 27 listopada 2008 roku, o godz. 15:00. Zwycięzca przetargu - na budowę stadionu wielofunkcjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą - będzie miał... 24 miesiące od daty udzielenia zamówienia. To nie lada wyzwanie...

Przetarg na II etap budowy Narodowego
Autor: Barbara Kawecka-Zygadło

Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje:
1. Budowę stadionu wielofunkcyjnego o konstrukcji żelbetowej i pojemności ca 55 000 widzów, z niezależnym od konstrukcji żelbetowej membranowym dachem o konstrukcji liniowej wspartym na konstrukcji stalowej, z centralna częścią dachu zamykaną i otwieraną mechanicznie.
Obiekt zostanie zbudowany na wykonanych wcześniej przez innego wykonawcę głębokich fundamentach (palach żelbetowych wbijanych prefabrykowanych, palach wielkośrednicowych betonowanych w gruncie, kolumnach żwirowych i betonowych).
Liczba kondygnacji żelbetowych bryły stadionu: 10.
Łączna powierzchnia pomieszczeń na stadionie ca 180 000 m2, w tym parkingi dla ca 1750 samochodów osobowych, kubatura ca 1 000 000 m3.
Łączny ciężar konstrukcji stalowych ponad 10 000 ton.
Wykonawca wykona na stadionie instalacje mechaniczne, sanitarne, elektryczne i słaboprądowe.
2. Wykonanie przyłączy instalacyjnych: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowego, ciepłowniczych, teletechnicznych.
3. Wykonanie robót zewnętrznych wokół stadionu: zagospodarowania terenu, dróg wewnętrznych z wjazdami z ul. Wybrzeże Szczecińskie, ogrodzenia, oświetlenia, obiektów małej infrastruktury, drobnych obiektów towarzyszących (kasy, pawilony wejściowe itp.), gospodarki zielenią, ciągów pieszych, schodów terenowych.

Poniżej treść ogłoszenia i niezbędne załączniki:
1. OGŁOSZENIE O PRZETARGU
2. Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej