Przetarg na II etap budowy Narodowego

2008-10-31 16:44

Przetarg ograniczony na II etap budowy Stadionu Narodowego w Warszawie, Narodowe Centrum Sportu ogłosiło 27 października 2008 roku. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija już 27 listopada 2008 roku, o godz. 15:00. Zwycięzca przetargu - na budowę stadionu wielofunkcjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą - będzie miał... 24 miesiące od daty udzielenia zamówienia. To nie lada wyzwanie...

Przetarg na II etap budowy Narodowego
Autor: Barbara Kawecka-Zygadło

Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje:
1. Budowę stadionu wielofunkcyjnego o konstrukcji żelbetowej i pojemności ca 55 000 widzów, z niezależnym od konstrukcji żelbetowej membranowym dachem o konstrukcji liniowej wspartym na konstrukcji stalowej, z centralna częścią dachu zamykaną i otwieraną mechanicznie.
Obiekt zostanie zbudowany na wykonanych wcześniej przez innego wykonawcę głębokich fundamentach (palach żelbetowych wbijanych prefabrykowanych, palach wielkośrednicowych betonowanych w gruncie, kolumnach żwirowych i betonowych).
Liczba kondygnacji żelbetowych bryły stadionu: 10.
Łączna powierzchnia pomieszczeń na stadionie ca 180 000 m2, w tym parkingi dla ca 1750 samochodów osobowych, kubatura ca 1 000 000 m3.
Łączny ciężar konstrukcji stalowych ponad 10 000 ton.
Wykonawca wykona na stadionie instalacje mechaniczne, sanitarne, elektryczne i słaboprądowe.
2. Wykonanie przyłączy instalacyjnych: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowego, ciepłowniczych, teletechnicznych.
3. Wykonanie robót zewnętrznych wokół stadionu: zagospodarowania terenu, dróg wewnętrznych z wjazdami z ul. Wybrzeże Szczecińskie, ogrodzenia, oświetlenia, obiektów małej infrastruktury, drobnych obiektów towarzyszących (kasy, pawilony wejściowe itp.), gospodarki zielenią, ciągów pieszych, schodów terenowych.

Poniżej treść ogłoszenia i niezbędne załączniki:
1. OGŁOSZENIE O PRZETARGU
2. Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej