Prezes PIIB dziękuje i prosi

2010-08-18 13:58
Powódź w Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu
Autor: Paweł De Ville/East News/se.pl | Hydroportal - ody.isok.gov.pl

Tegoroczne powodzie spowodowały ogromne straty w obiektach budowlanych. Do uzyskania pomocy finansowej czy odszkodowania niezbędne są ekspertyzy ich stanu technicznego. Do pomocy w tych czynnościach włączyli sie inżynierowie zrzeszeni w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Dzisiaj prezes PIIB dziękuje im za włączenie się do akcji i prosi o jeszcze...  

Nasza pomoc jest nadal niezbędna!

Środowisko inżynierów skupione w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa nie pozostało obojętne na kataklizm powodzi, który dotknął w tym roku nasz kraj i wyrządził ogromne straty materialne oraz przyczynił się do ludzkich tragedii. Nasi inżynierowie w odpowiedzi na apel PIIB udzielali pomocy powodzianom, dokonywali ocen i ekspertyz technicznych zniszczonych oraz uszkodzonych obiektów budowlanych na terenach dotkniętych powodzią.

Chcę podziękować wszystkim inżynierom, członkom PIIB, którzy pomagali rodakom dotkniętym tragicznie przez żywioł, za ich postawę i okazane wsparcie.

Usuwanie skutków powodzi trwa. Dlatego zwracam się jeszcze raz z apelem o kontynuowanie podjętych działań i dzielenie się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym.

mgr inż. Andrzej Roch Dobrucki
prezes Krajowej Rady PIIB

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej