Potrzebna diagnoza

2007-11-11 14:06

Jaki jest rynek nieruchomości? Dlaczego uważamy, że jego kondycja nie jest najlepsza? Co psuje relacje na tym rynku? Zarząd Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości zaprasza na drugą już Krajową Konferencję - tym razem dotyczącą postawieniu diagnozy dla rynku nieruchomości.

"Będąc ekspertami rynku nieruchomości mamy prawo wskazywać nieżyciowe przepisy, patologię a także kierunki poprawy sytuacji. Bowiem rynek nieruchomości to warsztat naszej pracy. Uważamy, że nasza troska o gospodarkę w zakresie rynku nieruchomości to troska nie tylko o rozwój naszych firm ale to także troska o rozwój naszego Kraju." - Zbigniew Kubiński, prezydent PTEiDRN.

Konferencja - szkolenie oraz ogólnopolskie spotkanie profesjonalistów rynku nieruchomości odbędzie się 13 grudnia 2007 r. w Warszawie, w Centrum Finansowo-Konferencyjnym na ul. Puławskiej 15 (sala Alfa).
Planowane tematy branżowego spotkania to:
- Co pozostało z marzeń o zawodach rynku nieruchomości?
- Co zostało z najmu dla ubogich ? Fiasko ustawy o ochronie praw lokatorów.
- Ustrój rolny czyli jak osłabić gospodarkę kraju.
- Co przeszkadza w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych ?
- Czy i w jaki sposób organizacje rynku nieruchomości mogą mieć wpływ na kształt prawa?
Cykle tematyczne zamkną wystąpienia zaproszonych gości i wręczenie świadectw uczestnictwa w szkoleniu. Po konferencji, ok. godz. 17.00, odbędzie się ogólnopolskie spotkanie wigilijne profesjonalistów rynku nieruchomości.

Ilość miejsc ograniczona.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej