Potrzebna diagnoza

2007-11-11 14:06

Jaki jest rynek nieruchomości? Dlaczego uważamy, że jego kondycja nie jest najlepsza? Co psuje relacje na tym rynku? Zarząd Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości zaprasza na drugą już Krajową Konferencję - tym razem dotyczącą postawieniu diagnozy dla rynku nieruchomości.

"Będąc ekspertami rynku nieruchomości mamy prawo wskazywać nieżyciowe przepisy, patologię a także kierunki poprawy sytuacji. Bowiem rynek nieruchomości to warsztat naszej pracy. Uważamy, że nasza troska o gospodarkę w zakresie rynku nieruchomości to troska nie tylko o rozwój naszych firm ale to także troska o rozwój naszego Kraju." - Zbigniew Kubiński, prezydent PTEiDRN.

Konferencja - szkolenie oraz ogólnopolskie spotkanie profesjonalistów rynku nieruchomości odbędzie się 13 grudnia 2007 r. w Warszawie, w Centrum Finansowo-Konferencyjnym na ul. Puławskiej 15 (sala Alfa).
Planowane tematy branżowego spotkania to:
- Co pozostało z marzeń o zawodach rynku nieruchomości?
- Co zostało z najmu dla ubogich ? Fiasko ustawy o ochronie praw lokatorów.
- Ustrój rolny czyli jak osłabić gospodarkę kraju.
- Co przeszkadza w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych ?
- Czy i w jaki sposób organizacje rynku nieruchomości mogą mieć wpływ na kształt prawa?
Cykle tematyczne zamkną wystąpienia zaproszonych gości i wręczenie świadectw uczestnictwa w szkoleniu. Po konferencji, ok. godz. 17.00, odbędzie się ogólnopolskie spotkanie wigilijne profesjonalistów rynku nieruchomości.

Ilość miejsc ograniczona.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej