Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2012

2012-05-10 19:32
Targi budowlane w Brnie
Autor: Agencja Promocji Eksportu

W dniach 16-18 maja br. w Poznaniu odbędzie się jedenasta edycja Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2012. Tematem przewodnim wydarzenia będzie "Zrównoważona logistyka – człowiek, środowisko, gospodarka". Organizatorem spotkania jest Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne przy współpracy Wyższej Szkoły Logistycznej. Do grona partnerów kongresu dołączyła w tym roku firma Amwin – projektant i wykonawca obiektów logistycznych.

Kongres LOGISTICS 2012 w Poznaniu

Kongres LOGISTICS 2012 w Poznaniu to jedno z największych spotkań przedstawicieli branży logistycznej w Polsce. To dobra okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania współpracy.

Tegoroczna edycja kongresu będzie przebiegała pod hasłem “Zrównoważona logistyka – człowiek, środowisko, gospodarka”. Program kongresu przewiduje obrady w sesjach plenarnych i tematycznych połączone z wystawą logistyczną oraz warsztatami problemowymi. Zostaną poruszone m.in. tematy dotyczące nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych, wdrożonych w różnorodnych obszarach logistyki, jak również w całych łańcuchach dostaw. Zaplanowano także zwiedzanie czołowych firm z branży logistycznej, które działają na terenie Poznania i jego najbliższych okolicach.

Za merytoryczna stronę spotkania odpowiada Instytutu Logistyki i Magazynowania, a także przedstawiciele firm z branży logistycznej m.in.: TU Darmstadt, European Logistics Association, GS1 General Office, Schenker Sp. z o.o.

Do grona partnerów tegorocznej edycji Kongresu LOGISTICS 2012 dołączyła również firma Amwin  projektant oraz wykonawca hal i biurowców. Na przykładzie doświadczeń firmy Amwin będzie można zgłębić wiedzę z zakresu projektowania i kompleksowego wykonania obiektów magazynowych w zakresie prac budowlanych, jak również optymalnego projektowania przestrzeni magazynowej i procesów logistycznych z wykorzystaniem systemów inforrmatycznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej