Polska europejskim rajem usługowym

2006-09-30 14:41

Kolejna edycja "Forum Outsourcingu Roadshow - Polska Europejskim Rajem Usługowym" to ciekawa propozycja na jesień dla firm zarówno już inwestujących w naszym kraju, jak i dopiero planujących inwestycje. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada 2006 roku w Krakowie w hotelu Stary.

Celem konferencji jest między innymi promocja Polski w aspekcie inwestycji BPO, jak również przedstawienie najnowszych trendów na rynku outsourcingowym - zarówno w kraju, jak i na świecie, a także wymiana poglądów i doświadczeń z przedstawicielami różnych branż. Organizatorzy spodziewają się 120 uczestników, w tym potencjalnych inwestorów z krajów UE oraz przedstawicieli firm, które już zainwestowały w Polsce. Wśród gości sympozjum znajdą się reprezentanci przedsiębiorstw rozważających oraz stosujących outsourcing usług: telekomunikacyjnych, IT, HR, call center. Nie zabraknie przedstawicieli facility managementu, doradców w zakresie nieruchomości, ochrony środowiska, finansowych, a także księgowych. Konferencja wywołała też zainteresowanie wśród środowisk związanych z usługami windykacji należności, archiwizacyjnymi, logistycznymi, marketingowymi oraz PR. Organizatorzy nie ukrywają, że celem imprezy jest zwiększenie inwestycji bezpośrednich w Polsce. Dlatego też odwiedzone będą największe miasta w Polsce. W planach jest również zorganizowanie konferencji poza granicami kraju.

Impreza jest cyklicznym następstwem poprzedniej konferencji z  cyklu Outsourcing - Polska Europejskim  Rajem Usługowym, która odbyła się 30 listopada 2005 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie i odniosła ogromny sukces. W tym roku projekt został objęty patronatem Prezydenta Miasta Warszawy, Prezydenta Miasta Krakowa, a także Warsaw Destination Alliance. Honorowego otwarcia konferencji dokonają Prezydenci Miast. Wydarzenie organizuje Roadshow Polska.

Patronat medialny objął m.in. Murator PLUS.

Więcej informacji na temat konferencji na www.businesspoint.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej