Po wiosennym RoadShow z MAT

2008-06-10 14:28

Wiosenny cykl spotkań RoadShow z MAT składa się z trzech szkoleń. Dwa z nich: prezentacja niezobowiązującego oprogramowania mechanicznego oraz Rewia Revit - od konstrukcji do instalacji, już za nami.

Pierwsze szkolenia, które odbyło się 16 maja w Bydgoszczy przyciągnęło szerokie grono zainteresowanych. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z programami Autodesk dedykowanymi branży mechanicznej, które dopiero co weszły na rynek.


Foto: MAT

Prawdziwą ucztą były warsztaty podczas, których obecni mogli nie tylko zobaczyć tworzone na żywo w poszczególnych programach projekty, ale i samodzielnie sprawdzić jak to działa, co mogą zrobić i zyskać dzięki nowym rozwiązaniom ery 2009.

Kolejne spotkanie, na którym spotkali się architekci, konstruktorzy i instalatorzy poświęcone było możliwością jakie daje najnowsza rodzina Revit 2009. Odbyło się ono 26 maja, na Krakowskim Kazimierzu w restauracji Kolanko 6.


Foto: MAT

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zarówno prezentacje jak i warsztaty, podczas których prowadzący, na żywo tworzyli projekty pokazując mozliwości programów Revit Architecture, Revit Structure, Revit MEP. Warsztaty dały obecnym możliwość praktycznego działania w programie Revit.
Największe wrażenie na obecnych wywarło błyskawiczne tępo w jakim można wykonać dokładny projekt w programie Revit oraz płynność współpracy jaką umożliwia on pomiędzy architektami, konstruktorami i instalatorami.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej