Platynowe Wiertło 2008

2008-09-08 12:04
Platynowe Wiertło 2008
Autor: Ewa Jankowska Platynowe Wiertło 2008

Platynowe Wiertło to organizowany cyklicznie przez firmę Bosch konkurs dla firm budowlanych na najlepszy obiekt roku. Nagrodę otrzymuje główny wykonawca oraz architekt nagrodzonego projektu. Każdego roku Jury przyznaje trzy prestiżowe nagrody: Platynowe Wiertło (I mejsce), Złote Wiertło (II miejsce), Srebrne Wiertło (III miejsce) w czterech kategoriach. Głównym celem konkursu wspieranie i promowanie najlepszych wykonawców budowlanych na rynku polskim. UWAGA: termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 września 2008!

Co jest celem konkursu Platynowe Wiertło?
Głównym celem konkursu jest promowanie nowoczesnego budownictwa w Polsce. Szansę w rywalizacji mają te firmy budowlane, które stosują innowacyjne technologie i materiały, propagują energooszczędność i ekologiczność, przestrzegają terminowości realizacji inwestycji. Jury (architekci, inżynierowie i dziennikarze z branży budowlanej), wyróżnia wykonawców pracujących zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Gwarancją wysokiego poziomu konkursu jest jego organizator - firma Bosch, znana z zastosowań najnowszych technologii i od lat kojarzona z najwyższą jakością.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs daje wszystkim firmom budowlanym równe szanse. Mogą w nim uczestniczyć firmy duże i małe, te z długimi tradycjami i te, które powstały przed kilku laty, polskie i zagraniczne. Tutaj liczy się nie tylko skala przedsięwzięcia, ale podejście do jego realizacji, harmonijne połączenie wszystkich elementów składających się na całość cyklu budowlanego.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?
Przyznanie nagrody w konkursie, w którym najważniejszym kryterium jest jakość wykonania, to prestiż dla firmy i potwierdzenie wysokiej jakości jej usług. Ponieważ Platynowe Wiertło cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, wyróżnione firmy mają zapewnioną bezpłatną promocję - zarówno w prasie fachowej, jak i codziennej. Przede wszystkim jednak wyróżnienie w konkursie ułatwia firmie pozyskiwanie nowych klientów. Przekonują o ym doświadczenia laureatów poprzednich edycji. Jest to licząca się referencja przy wyborze przez inwestora głównego wykonawcy obiektu. Nagrodzeni otrzymują również pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe - elektronarzędzia Bosch z niebieskiej linii.

Jakie są zasady XIII edycji konkursu?
Oficjalne start tej edycji konkursu nastąpił podczas konferencji, która odbyła się 16 kwietnia 2008 roku w Warszawie. W rywalizacji o Platynowe Wiertło mogą wziąć udział te firmy, które między 1 września 2007 a 31 września 2008 roku oficjalnie ukończyły i oddały do użytkowania obiekt na terenie Polski. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 września 2008 roku (decyduje data stempla pocztowego). Wyniki XIII edycji konkursu zostaną ogłoszone na początku 2009 roku.

Do XIII edycji konkursu obiekty można zgłaszać w czterech kategoriach:

  • budownictwo mieszkaniowe
  • budownictwo uzyteczności publicznej
  • przebudowy i modernizacje
  • obiekty inżynieryjne (mosty, terminale, tunele, autostrady itp.)

Jak zgłościć firmę?
Aby zgłosić obiekt do konkursu należy wypełnić załączoną ankietę zgłoszeniową i wraz ze zdjęciami przesłać ją na adres firmy Bosch, z dopiskiem Platynowe Wiertło. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Dodatkowe informacje oraz ankietę zgłoszeniową można znaleźć na stronach internetowych www.platynowewiertlo.pl/ lub uzyskać pod numerem telefonu: (022) 715 48 05.

Platynowe Wiertło 2008
Autor: Ewa Jankowska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej