5 projektów na 5 urodziny

2009-06-04 14:05

Z okazji jubileuszu pracowni architektonicznej Archidea zostanie zorganizowana wystawa "5 projektów na 5 urodziny". Wernisaż odbędzie się 6 czerwca o godzinie 18. Goście będą mieli możliwość zapoznania się z dorobkiem zawodowym łódzkich architektów Łukasza Królikowskiego i Krzysztofa Wichlińskiego.

Projektanci są autorami i współautorami takich obiektów jak: biurowca Forum 76 w Łodzi, Uniwersytetu Łódzkiego (m.in. Wydziału Zarządzania, Wydziału Historii czy Wydziału Nauk o Wychowaniu), a także koncepcji modernizacji wielu budynków tj. Katedry Bibliotekoznawstwa, Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, Wydziału Pedagogiki, elewacji Teatru im. Stanisława Jaracza.

Ukończyli wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej w 1995 roku i od tej pory wspólnie łączą swoje pasje przy tworzeniu architektury. Doświadczenie zawodowe zdobywali w Polsce, Niemczech, Holandii i Czechach, pracując zarówno w międzynarodowych koncernach, jak i małych firmach architektonicznych.

Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca w poniedziałki, środy, piątki i soboty w godzinach 16.00-19.00 oraz w niedziele od 11.00 do 14.00, w galerii budynku Forum 76 przy ul. Piłsudskiego 76.

Wystawa 5 projektów na 5 urodziny
Autor: Virako sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej