Pięć cali inteligentnej nawigacji

2009-11-17 16:10
Nawigacja TomTom
Autor: Tom Tom

Na rynku nawigacji GPS pojawiają się wciąż nowi gracze. Dlatego znane i renomowane firmy muszą się bronić i kuszą coraz bardziej wyrafinowanym sprzętem. TomTom przedstawił właśnie nową wersję znanego XXL'a z 5-calowym ekranem dotykowym i mapami 42 krajów Europy.

Nowy model TomTom łączy funkcje szybkiego wyznaczania trasy i wygodnego, dużego ekranu. Kierowcy mogą teraz cieszyć się unikalnymi technologiami TomTom, w tym docenianą technologią IQ Routes oraz korzystać z doskonałego obrazu.

TomTom XXL IQ Routes korzysta z doświadczeń milionów użytkowników nawigacji TomTom na całym świecie. Przelicza ponad 800 miliardów historycznych pomiarów prędkości i na ich podstawie oblicza najszybszą trasę. Ponadto pozwala użytkownikom na nanoszenie własnych poprawek na mapy i korzystanie z tysięcy poprawek nanoszonych każdego dnia przez innych użytkowników nawigacji TomTom.

Nowa nawigacja TomTom XXL IQ Routes z mapami 42 krajów Europy jest już dostępna na rynku. Czy stanie się przebojem gwiazdkowych prezentów? Jedyną barierą może być cena - 849 złotych to nie mało. Jest to jednak cena adekwatna do jakości i... marki producenta.

Podstawowe parametry techniczne:

  • 5'' ekran i poręczny uchwyt EasyPort
  • Plug & Go - uruchamianie urządzenia bez potrzeby instalacji
  • Asystent Pasa Ruchu - realne odwzorowanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów
  • Technologia IQ Routes
  • Technologia Map Share
  • Wysokiej jakości głośnik
  • Menu Help Me!

Dodatkowe akcesoria to pokrowiec za 84 PLN; stacjonarna i samochodowa ładowarka  USB.

Więcej o nowych technologiach

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej