Perspektywy rozwoju rynku magazynów i logistyki

2006-03-01 15:15

Rynek magazynów i logistyki rozkwita. Jeszcze nigdy popyt na powierzchnie magazynowe nie był tak silny jak w minionym roku. Deweloperzy zachęceni dużym zapotrzebowaniem prowadzili dynamiczną ekspansję inwestując w nowe projekty już nie tylko w Warszawie. Na ich celowniku pojawiły się okolice Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego, Śląsk oraz Wrocław. Czy w tym roku deweloperzy ruszą na podbój dotychczas omijanej tzw. ściany wschodniej?

Czy sektor magazynowy skorzysta na dużym zainteresowaniu inwestorów polskim rynkiem nieruchomości? Czy nad Wisłą pojawią się nowi gracze, a co za tym idzie - wzrośnie konkurencja?
Na takie pytania spróbują odpowiedzieć organizatorzy VI Dorocznej Konferencji Magazynów i Logistyki, która odbędzie się 9 marca br. w warszawskim hotelu InterContinental.
W konferencji udział wezmą między innymi: inwestorzy, właściciele gruntów pod inwestycje, deweloperzy powierzchni magazynowych, przedstawiciele parków logistycznych, agencje nieruchomości komercyjnych, najemcy, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, konsultingowe, kancelarie prawne, przedstawiciele banków finansujących projekty logistyczne, działający w tym sektorze rynku generalni wykonawcy oraz firmy zajmujące się leasingiem nieruchomości.
Organizatorem spotkania jest Eurobuild Poland.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej