Perspektywy rozwoju rynku magazynów i logistyki

2006-03-01 15:15

Rynek magazynów i logistyki rozkwita. Jeszcze nigdy popyt na powierzchnie magazynowe nie był tak silny jak w minionym roku. Deweloperzy zachęceni dużym zapotrzebowaniem prowadzili dynamiczną ekspansję inwestując w nowe projekty już nie tylko w Warszawie. Na ich celowniku pojawiły się okolice Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego, Śląsk oraz Wrocław. Czy w tym roku deweloperzy ruszą na podbój dotychczas omijanej tzw. ściany wschodniej?

Czy sektor magazynowy skorzysta na dużym zainteresowaniu inwestorów polskim rynkiem nieruchomości? Czy nad Wisłą pojawią się nowi gracze, a co za tym idzie - wzrośnie konkurencja?
Na takie pytania spróbują odpowiedzieć organizatorzy VI Dorocznej Konferencji Magazynów i Logistyki, która odbędzie się 9 marca br. w warszawskim hotelu InterContinental.
W konferencji udział wezmą między innymi: inwestorzy, właściciele gruntów pod inwestycje, deweloperzy powierzchni magazynowych, przedstawiciele parków logistycznych, agencje nieruchomości komercyjnych, najemcy, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, konsultingowe, kancelarie prawne, przedstawiciele banków finansujących projekty logistyczne, działający w tym sektorze rynku generalni wykonawcy oraz firmy zajmujące się leasingiem nieruchomości.
Organizatorem spotkania jest Eurobuild Poland.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej