Orły Polskiego Budownictwa 2011. Konkurs dla firm budowlanych

2011-08-08 17:43
Orły Polskiego Budownictwa 2010
Autor: brak danych

Rozpoczęła się V edycja ogólnopolskiego konkursu budowlanego Orły Polskiego Budownictwa. Konkurs organizowany jest przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting sp. z o.o. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorstw budowlanych, które zarządzane w sposób nowoczesny, reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu biznesu. Zapraszamy do udziału w bieżącej edycji konkursu Orły Polskiego Budownictwa.

Konkurs Orły Polskiego Budownictwa 2011

Głównym celem konkursu Orły Polskiego Budownictwa jest propagowanie przedsiębiorstw budowlanych, które tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy budowlane nagrodzone w konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i mogą być wzorem do naśladowania.

Konkurs Orły Polskiego Budownictwa  - regulamin 
Pozostałe dokumenty  i ankiety konkursowe są do pobrania na stronie www.orlybudownictwa.pl

Zapraszamy do rywalizacji w konkursie Orły Polskiego Budownictwa, który ugruntuje renomę i ukształtuje pozytywny wizerunek Państwa przedsiębiorstwa. Zdobyty Orzeł Polskiego Budownictwa potwierdzi nie tylko jakość produktów i usług, ale również umocni prestiż i zwiększy zaufanie w oczach klientów. Orzeł Polskiego Budownictwa 2011 – to nie tylko docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkich to nagroda za uczciwość, rzetelność i za godną naśladowania postawę biznesową. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jesienią 2011 r.

Kontakt:
tel. 22 609 18 10
e-mail: sekretariat@orlybudownictwa.pl

Katalog Inwestycje Budowlane i serwis Muratorplus.pl objęły patronat medialny nad konkursem Orły Polskiego Budownictwa.

Logo konkursu Orły Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej