Orły Polskiego Budownictwa 2011. Konkurs dla firm budowlanych

2011-08-08 17:43
Orły Polskiego Budownictwa 2010
Autor: brak danych

Rozpoczęła się V edycja ogólnopolskiego konkursu budowlanego Orły Polskiego Budownictwa. Konkurs organizowany jest przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting sp. z o.o. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorstw budowlanych, które zarządzane w sposób nowoczesny, reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu biznesu. Zapraszamy do udziału w bieżącej edycji konkursu Orły Polskiego Budownictwa.

Konkurs Orły Polskiego Budownictwa 2011

Głównym celem konkursu Orły Polskiego Budownictwa jest propagowanie przedsiębiorstw budowlanych, które tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy budowlane nagrodzone w konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i mogą być wzorem do naśladowania.

Konkurs Orły Polskiego Budownictwa  - regulamin 
Pozostałe dokumenty  i ankiety konkursowe są do pobrania na stronie www.orlybudownictwa.pl

Zapraszamy do rywalizacji w konkursie Orły Polskiego Budownictwa, który ugruntuje renomę i ukształtuje pozytywny wizerunek Państwa przedsiębiorstwa. Zdobyty Orzeł Polskiego Budownictwa potwierdzi nie tylko jakość produktów i usług, ale również umocni prestiż i zwiększy zaufanie w oczach klientów. Orzeł Polskiego Budownictwa 2011 – to nie tylko docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkich to nagroda za uczciwość, rzetelność i za godną naśladowania postawę biznesową. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jesienią 2011 r.

Kontakt:
tel. 22 609 18 10
e-mail: sekretariat@orlybudownictwa.pl

Katalog Inwestycje Budowlane i serwis Muratorplus.pl objęły patronat medialny nad konkursem Orły Polskiego Budownictwa.

Logo konkursu Orły Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej