ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2010: finał!!!

2010-10-25 13:48
ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2010: finał!!!
Autor: brak danych

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23 października uroczyście przedstawili Laureatów IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego "Orły Polskiego Budownictwa" pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury.

Konkurs ma charakter cykliczny i jak co roku adresowany jest do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników; przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa.
Nagroda w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” to prestiżowy tytuł. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne oraz konkurencyjne w pełni zaspakajające potrzeby konsumentów jednocześnie przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

O tytuł „Orły Polskiego Budownictwa 2010” tym razem Podmioty z branży budowlanej rywalizowały ze sobą w 13 kategoriach, w zależności od charakteru działalności:

1. Budownictwo Komercyjne Sportowe i Użyteczności Publicznej
2. Budownictwo Mieszkaniowe
3. Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne
4. Generalny Wykonawca
5. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna –
   Przedsiębiorstwa o przychodach do 100 mln zł
6. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna -
   Przedsiębiorstwa o przychodach   powyżej 100 mln zł
7. Inwestor
8. Materiały Budowlane – Producenci
9. Materiały Budowlane – Dystrybucja
10. Modernizacja Obiektów
11. Usługi Deweloperskie
12. Usługi dla Budownictwa
13. Zarządzanie Nieruchomościami
 
Uroczystość z udziałem przeszło 800 gości, tym razem prowadzona przez Radosława Brzózkę oraz Paulinę Sykut, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a nasi goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Krzysztofa Krawczyka oraz Alicji Majewskiej.

Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych. Dodatkowo część dochodu z aukcji przeznaczona zostanie na paczki świąteczne dla dzieci rodzin ofiar tragicznego wypadku pod Nowym Miastem nad Pilicą.

Orły Polskiego Budownictwa
Autor: Europa 2000

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2010”

Kategoria: BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

I miejsce
Alstal Grupa Budowlana Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.

II miejsce
Gardenia Sport Sp. z o.o.

III miejsce
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A.

Kategoria: BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE


I miejsce
Budner S.A.

II miejsce
IZDEBSKI Przedsiębiorstwo Budowlane

III miejsce
Przedsiębiorstwo Inwestycyjne PROXIMA-SERVICE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie

wyróżnienia:
P.B. "Ekonbud-Fadom" Sp. j.  E.L. Jarząbek

Kategoria: BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE


I miejsce
HOBAS System Polska Sp. z o.o.

II miejsce
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

III miejsce
Ganz Polska Sp. z o.o.

wyróżnienia:
1. F.U.H. "Dachsystem" Robert Rak
2. Depenbrock Polska Sp. z o.o.  Sp. k.
3. "KAJA" Bogdan Bańczyk 

Kategoria: GENERALNY WYKONAWCA

I miejsce
MOTA-ENGIL Central Europe S.A.

II miejsce          
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych „BUD-REM” Jerzy Krawczyk

wyróżnienia:
1. PBH Arkop Krzysztof Pianowski i Spółka, Sp. j.
2. Depenbrock Polska Sp. z o.o.  Sp. k.
3."REMO-BUD" Łódź Stanisław Jędrzejczak 

Kategoria: INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DROGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA
– Przedsiębiorstwa o przychodach do 100 mln zł


I miejsce          
Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

II miejsce          
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

III miejsce          
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Chełmie

wyróżnienia:
1. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Robót Inżynieryjnych "INŻYNIERIA" Sp. z o.o.
2. Zakład Drogowy Waldemar Lewandowski

Kategoria: INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DROGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA

- Przedsiębiorstwa o przychodach powyżej 100 mln zł


I miejsce          
Polimex-Mostostal S.A.

II miejsce          
Eurovia Polska S.A.

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim

wyróżnienia:
Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych w Krakowie S.A.

Kategoria: INWESTOR


I miejsce          
Gmina Miejska Kraków - Agencja Rozwoju Miasta S.A.

II miejsce          
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

III miejsce          
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie

wyróżnienia:
1. MONDI ŚWIECIE S.A.
2. Sąd Okręgowy w Poznaniu
3. Lidl Polska Sp. z o.o.

Orły Polskiego Budownictwa
Autor: Europa 2000

 

Kategoria: MATERIAŁY BUDOWLANE - DYSTRYBUCJA

I miejsce          
Tuplex Sp. z o.o.

Kategoria: MATERIAŁY BUDOWLANE – PRODUCENCI


I miejsce          
HOBAS System Polska Sp. z o.o.

II miejsce          
Galeco Sp. z o.o.

III miejsce          
Erkado - Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski

wyróżnienia:
1. Barosz-Gwimet Sp. z o.o.
2. Vetrex Sp. z o.o.
3. LEIER - MALBORK Sp. z o.o.

Kategoria: MODERNIZACJA OBIEKTÓW

I miejsce          
Firma Budowlana "F-BUD" Eugeniusz Fibic

II miejsce          
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie" w Koszalinie

III miejsce          
"ANBUD" Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski

Kategoria: USŁUGI DEWELOPERSKIE

I miejsce          
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.

II miejsce          
NDI S.A.

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

wyróżnienia:
1. Przedsiębiorstwo Budowlane "GWARANT" Eugeniusz Zieliński
2."AGRO-MAN" Sp. z o.o.

Kategoria: USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

I miejsce          
"NOWBUD" J. Nowak, A. Nowak Sp. j.

II miejsce          
Firma "WAFRO" S.A.

III miejsce          
ART4Home Sp. z o.o.

wyróżnienia:
 P.P.H.U. "ARKOL"  Sp. z o.o.

Kategoria: ZARZĄZADZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

I miejsce          
Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

II miejsce          
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w  Kutnie

II miejsce          
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOM-EL III" Sp. z o.o.

wyróżnienia:
1. Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "ROW"
3. Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie" w Koszalinie
4. Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
5. Spółdzielnia Mieszkaniowa „ Południe”

Orły Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej