Omega na start

2006-09-21 18:14

Ciekawie zaprojektowane i dobrze wykonane sufity podwieszane przyciągają uwagę. Zachętą do tworzenia zaawansowanych technicznie realizacji jest ogłoszony przez firmę Armstrong konkurs. Jego celem jest zachęta do tworzenia dobrych, wartościowych i zaawansowanych technicznie realizacji.

Najlepsze firmy wykonawcze montujące sufity podwieszane Armstrong zapraszane są do programu Omega. Wykonawcy mogą tutaj liczyć między innymi na pomoc firmy przy realizacji trudnych i wymagających projektów. Otrzymują też najświeższe informacje na temat wprowadzanych nowości.

Na początku czerwca odbyło się doroczne spotkanie poświęcone wprowadzeniu System Solutions - narzędzia pomocnego także przy instalowaniu sufitów oraz tworzeniu bezbłędnych specyfikacji. Szczegółowo opisano w nim 50 systemów sufitów podwieszanych - do dużych pomieszczeń, korytarzy, mineralnych metalowych i mieszanych. Zarówno wersja elektroniczna, jak i karty segregatora zawierają widoki aksonometryczne, przekroje i rysunki techniczne detali.

W ramach programu zainaugurowano również konkurs dla wykonawców na obiekty montowane zgodnie z System Solutions. Oprócz dokładnej informacji na temat każdego systemu, narzędzie posiada  liczne wizualizacje, które pokazują efekt końcowy i wygląd gotowego sufitu. Ma to duże znaczenie szczególnie w rozwiązaniach mieszanych, gdzie łączone są ze sobą różne systemy sufitowe. Dlatego celem konkursu jest zachęta do tworzenia dobrych, wartościowych i zaawansowanych  technicznie realizacji. Bez upraszczania zalecanych rozwiązań. Pod uwagę będą brane: stopień skomplikowania, koszt systemu, wielkość obiektu i jakość montażu. Każde zgłoszenie będzie odpowiednio punktowane. Współzawodnictwo potrwa do końca maja przyszłego roku, a na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej