Ogłoszenie przetargu na wybór Inżyniera Projektu do budowy mostu w Toruniu

2010-04-09 17:46
Most w Toruniu
Autor: www.most.torun.pl

9 kwietnia 2010 r. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu ogłosił przetarg na wybór nowego Inżyniera Projektu dla zadania pn.: "Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi".

Ogłoszenie przetargu nastąpiło w wyniku rozwiązania umowy z poprzednim Inżynierem Projektu.

Zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia do głównych obowiązków Inżyniera Projektu będą należały: nadzór nad robotami budowlanymi, nadzór nad projektem oraz sprawozdawczość (monitoring i kontrola wykonania zadania pod względem technicznym, finansowym, organizacyjnym i czasowym). Kandydaci na Inżyniera Projektu muszą spełnić wymagania m.in. w zakresie uprawnień, posiadanej wiedzy i doświadczenia, dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym i personelem zdolnym do wykonania zamówienia, sytuacji ekonomicznej.

Termin składania ofert upływa 26 maja 2010 r. Jeśli nie będzie odwołań podpisanie umowy planowane jest na czerwiec tego roku.

Ogłoszenie o postępowaniu przetargowym na wybór Inżyniera Projektu znajduje się na stronie www.mzd.torun.pl w zakładce Zamówienia publiczne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej