Od cyfrowego prototypu do rzeczywistości

2008-05-09 16:52
Od cyfrowego prototypu do rzeczywistości
Autor: Software - Konferencje Od cyfrowego prototypu do rzeczywistości

W miesiącu maju rozpoczyna się kolejny cykl RoadShow z MAT. Obejmuje on warsztaty i prezentacje z zakresu programów nowej generacji 2009 do projektowania dla branż: architektura/budownictwo, mechanika, inżynieria lądowa i wodna.

W wiosennym cyklu przewidziane są trzy spotkania, które odbędą się w: Bydgoszczy, Krakowie i Rzeszowie. Zaproszenia kierowane są do 8 tys. firm i pracowni projektowych z całej Polski.

Uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego zapoznania się z możliwościami jakie dają programy z nowej rodziny 2009. Pośród nich znajdą się najogólniej mówiąc: Revit, Inventor, Vault, Productstream, AutoCAD Civil 3D i AutoCAD Map 3D. W RoadShow udział weźmie ok. 100 firm i pracowni projektowych.

Pierwsze, bezpłatne, warsztaty mechaniczne odbędą się 16 maja w Bydgoszczy w hotelu Kuźnia przy ulicy Gdańskiej 67.
Na prezentacji będzie można zapoznać się z najnowszą rodziną produktów z serii Autodesk Inventor 2009. Organizatorzy zaprezentują możliwości najnowszego oprogramowania w zastosowaniach branżowych.

Podczas prezentacji będzie można na żywo zobaczyć i poznać cały proces prototypowania cyfrowego, sprawdzić jak sprawnie i bezawaryjnie można zaprojektować i zamodelować i symulować w wirtualnej rzeczywistości wszystko to, co kiedyś ma stać się produktem dla końcowego klienta. Poznanie narzędzi cyfrowego programowania zapewni uczestnikom warsztatów w przyszłości przewagę nad konkurencją.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o rejestrację: REJESTRACJA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej