Obronną ręką przez zawirowania

2009-06-01 16:13
Konferencja 'Deweloperzy mieszkaniowi w opałach' zorganizowana przez PropertyProfessionals
Autor: PropertyProfessionals

"Obronną ręką przez zawirowania na rynku pracy w nieruchomościach i budownictwie" - to hasło kolejnej konferencji organizowanej 8 września 2009 roku na przez Property Professionals. 

Chociaż sytuacja jest trudna, rynek pracy nadal funkcjonuje i w firmach są prowadzone rekrutacje. Wiele osób również wykorzystuje spowolnienie do podniesienia kwalifikacji zawodowych. Na konferencji  zostaną przedstawione wyniki badania ankietowego - Szanse zawodowe oraz ryzyka - przeprowadzonego zarówno wśród pracodawców, jak i pracowników. Organizatorzy mają nadzieję, że panele dyskusyjne dadzą uczestnikom spotkania prawdziwy obraz sytuacji. Na konferencji zostaną zaprezentowe internetowe narzędzia do poszukiwania pracy.

Do uczestniczenia w wydarzeniu Property Professionals zaprasza deweloperów powierzchni handlowych oraz biur, deweloperów logistycznych, firmy budowlane, zarządzające projektami, przedstawicieli czołowych marek na rynku detalicznym, operatorów hotelowych, firmy private equity, firmy venture capital, banki, doradców inwestycyjnych, rzeczoznawców, biegłych rewidentów, kancelarii doradztwa gospodarczego, pośredników finansowych, pośredników ds. nieruchomości.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne po zarejestrowaniu się.

Kontakt

e-mail: konferencje@propertyprofessionals.pl
tel. +48 669 244 744
faks +48 22 486 93 76

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej