Nowy właściciel Warsaw Corporate Center

2007-05-21 16:02

Do transakcji doszło na początku stycznia, kiedy to nieruchomość nabył niemiecki fundusz MEAG Euro Pro. Jeden z najbardziej prestiżowych budynków biurowych w stolicy w imieniu grupy właścicieli z USA sprzedał dział rynków kapitałowych Jones Lang LaSalle.

Warsaw Corporate Center ma powierzchnię 8.678 mkw. i jest położony w samym centrum stolicy obok LIM Centre, naprzeciwko głównego wejścia hotelu Marriott i niedaleko Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Stanowi jedną z najlepszych i najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Nic więc dziwnego, że budynek jest prawie cały wynajęty, a na liście najemców znajdują się takie firmy, jak Wydziały Handlowy, Konsularny i Wizowy Ambasady Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Danske Bank oraz Multibank.

Obiekt został oddany do użytku w 1993 roku.

Transakcja stanowi pierwszą bezpośrednią inwestycję MEAG w Polsce.

Warsaw Corporate Center
Autor: IIC Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej