Nowy najemca w Marynarska Business Park

2008-08-14 18:42

Kompleks biurowy Ghelamco Poland - Marynarska Business Park, oddany do użytku w marcu 2008 roku - zyskał kolejnego najemcę. Międzynarodowy koncern farmaceutyczny Scherning-Plough podpisał 1 sierpnia bieżcego roku umowę najmu. Jego pracownicy powinni wprowadzić się do obiektu jeszcze przed nowym rokiem.

Firma farmaceutyczna Schering-Plough podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w Marynarska Business Park (na zdjęciach), najnowszej stołecznej inwestycji komercyjnej Ghelamco Poland. Nowe biuro Schering-Plough zajmie ponad 2300 m2 z ponad 43 000 m2 dostępnych w całej inwestycji. Kierownictwo firmy przewiduje, że pracownicy konsorcjum przeprowadzą się do nowej siedziby jeszcze w tym roku. Do tej pory, do składającego się z czterech budynków kompleksu wprowadziły się, m.in. takie firmy, jak Ford, Tebodin SAP-Projekt, Wyeth, wydawnictwo Reader's Digest, Colgate, SC Johnson czy P4. Swoje biura będzie tam również miała główna część Netii. Pozostałą powierzchnię zajmą, m.in. Ipsos, Vapiano, kancelaria prawna M. Romanowski i Wspólnicy, a także Daikin Air Conditioning Polska i Weco Travel.
"Wraz z podpisaniem umowy najmu z Schering-Plough udział powierzchni wynajętej w inwestycji wzrósł do 97 procent" - informuje Tomasz Czuba, Leasing Director w Ghelamco Poland. - "Cieszy nas, że projekt cieszy się takim uznaniem i zainteresowaniem ze zarówno wśród polskich, jak i międzynarodowych koncernów, takich jak np. Schering-Plough i, że decydują się one na lokalizację swoich siedzib właśnie w Marynarska Business Park".

Marynarska Business Park
Autor: Ghelamco Poland

Kompleks Marynarska Business Park to ponad 43 000 m2 powierzchni biurowej klasy A. Powierzchnia piętra ma średnio 3800 m2. Pozwala to na swobodne i efektywne aranżowanie siedzib nawet największych firm. Umowę najmu największej powierzchni podpisano ze spółką Netia SA, która zagospodaruje łącznie ok. 13 300 m2.

Obiekt składa się z trzech, stojących na planie litery "L" nowoczesnych budynków oraz wieży biurowej. W tej ostatniej, liczącej 11 poziomów, do dyspozycji najemców oddano 13 300 m2 powierzchni. Każdy z trzech połączonych ze sobą gmachów to od 7000 do 10 000 m2 powierzchni biurowej klasy A.

Marynarska Business Park to kolejna inwestycja biurowa Ghelamco Poland na warszawskim Służewcu Przemysłowym. Projekty dewelopera zrealizowane do tej pory w tej lokalizacji, to Trinity Park I i II. Obecnie powstaje kolejny - Trinity Park III.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej