Nowy Adres zaprasza na targi mieszkaniowe w 2012 roku

2011-11-10 14:42
Znajdź mieszkanie swoich marzeń w MTG
Autor: Nowy Adres S.A.

Targi mieszkaniowe są zawsze dla deweloperów szansą na zaprezentowanie i zainteresowanie swoją propozycję sporej grupie osób zainteresowanych zakupem własnego lokum. Nowy Adres opracował już agendę targów mieszkaniowych, które odbędą się wiosną 2012 roku w największych Polskich miastach.

Targi mieszkań i domów to przedsięwzięcie organizowane od kilku lat przez spółkę Nowy Adres, na terenie największych polskich miast.

Targi mieszkaniowe są okazją do zapoznania sią z aktualnymi propozycjami deweloperów, którzy działają na lokalnych rynkach.
Wydarzenie adresowane jest nie tylko dla nabywców nowych mieszkań, czy domów, ale również skierowane jest do pośredników w obrocie nieruchomościami, banków i doradców finansowych.
Podczas organizowanych na wiosnę przyszłego roku targów, odwiedzający, będą mieli okazję zapoznać się z propozycjami ponad tysiąca wystawców z całej Polski. Targi mieszkań i domów 2012, odbędą się kolejno w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Więcej informacji na temat Targów mieszkań i domów w 2012 roku >>

Targi mieszkań i domów, Nowy Adres, 2012
Autor: Nowy Adres SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej