Nowy adres Knauf Insulation

2008-09-05 16:29

Knauf Insulation przeniósł swoją siedzibę. Już z początkiem września, biuro firmy znalazło się w nowym miejscu, przy ulicy 17 Stycznia 56 w Warszawie.

Na polskim rynku firma Knauf Insulation rozpoczęła działalność w 2006 roku. Dzięki gościnności firmy Knauf Sp. z o.o., początkowo biuro firmy mieściło się w jej siedzibie, przy ulicy Światowej 25.

"Szybki rozwój oraz stale powiększający się zespół pracowników sprawiły, że zdecydowaliśmy się na wynajęcie własnego biura o znacznie większej powierzchni" - mówi Beata Kuskowska, Marketing Communications Manager w firmie Knauf Insulation.

Knauf Insulation, wchodzący w skład Grupy Knauf, jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji na świecie. Spółka promuje nowoczesne energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oraz angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Produkty dostarczane przez firmę w znacznym stopniu wytwarzane są z surowców wtórnych. Spółka należy do Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej.

Nowy adres Knauf Insulation Sp. z o.o. to: ul. 17 Stycznia 56 w Warszawie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej