Nowoczesne technologie w architekturze: seminaria dla architektów

2011-05-20 14:17
Nowoczesne technologie w architekturze: seminaria dla architektów
Autor: PILKINGTON POLSKA Biurowiec PGK, Poznań

W Łodzi (31 maja), w Szczecinie (15 czerwca) i w Gorzowie Wielkopolskim (16 czerwca) odbędą się bezpłatne seminaria dla architektów dotyczące zastosowania szkła i systemów szklenia w zrównoważonej architekturze.

Podczas seminariów specjaliści firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują najnowsze technologie, których wykorzystanie w projektach budowlanych przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii oraz podnosi wartość planowanej inwestycji.

Prezentacje dotyczyć będą m.in. rozwiązań w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich roli w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Uczestnicy poznają także najnowsze realizacje architektoniczne, w których zastosowano prezentowane technologie.

„Szkło jest jednym z ważniejszych elementów wpływającym na efektywność energetyczną budynku, branym pod uwagę w systemach certyfikacji LEED i BREEAM” – podkreśla Jolanta Lessig, kierownik komunikacji marketingowej w Pilkington Polska. – „Najnowsze produkty umożliwiają osiągnięcie znakomitej izolacyjności cieplnej przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej przepuszczalności światła i efektywnej ochrony przed słońcem”.

Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy się zarejestrować: REJESTRACJA

Kolejne spotkania odbędą się w okresie wrzesień – grudzień br. w Kielcach, Częstochowie, Legnicy, Zakopanem i Bielsku-Białej.

Nowoczesne technologie w architekturze: seminaria dla architektów
Autor: PILKINGTON POLSKA Mondrian House, Warszawa
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej