Nowi najemcy w Forum Gliwice

2007-05-21 19:27

Do grona najemców FORUM Gliwice dołączyły marki Vero Moda, Promod, Troll i Morgan. Sklep Vero Moda zajmie powierzchnię 260 mkw. Firma Promod wynajmie 160 mkw. Marki należące do Redan Group - Troll i Morgan otworzą sklepy o łącznej powierzchni 240 mkw.

Zbliżający się termin otwarcia FORUM Gliwice motywuje najemców do podpisywania umów - mówi Marek Noetzel z firmy Cushman & Wakefield, odpowiedzialny za komercjalizację FORUM - Obecność w pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w jednym z najbogatszych miast na Śląsku to atrakcyjna oferta nie tylko dla sieci odzieżowych. Finalizujemy kolejne umowy - dodaje.

Na podstawie podpisanych umów najmu, w FORUM Gliwice wynajęto ponad 40 proc. powierzchni. Kolejne kilkadziesiąt procent zarezerwowano w oparciu o wynegocjowane umowy gotowe do podpisu przez najemców oraz listy intencyjne. Łącznie 80 proc. powierzchni FORUM zostało już wynajęte lub zarezerwowane. Wśród dotychczasowych najemców znajdują się m.in. Carrefour, Cinema City, H&M, Planet Sport, Vero Moda, Sunset Suits, Bytom, Wólczanka, Caffee Club, Wittchen, FotoJoker, Paris Optic, Digel, Vistula, Pierre Cardin, CCC, Intermoda oraz Vision Express.

Nowo powstające centrum handlowe jest pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na jego terenie znajdzie się m.in. 140 sklepów, supermarket Carrefour oraz kino Cinema City. Obiekt zostanie oddany do użytku w marcu 2007 roku. Wartość inwestycji wynosi 75 mln euro.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej