Nowe kontrakty Hochtiefa

2007-05-28 17:57

Hochtief Polska Oddział Kpis-Cracovia podpisał w ciągu ostatnich dwóch tygodni umowy na realizację trzech nowych projektów. Będą one realizowane w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach i Niepołomicach.

W ramach pierwszego kontraktu firma przygotuje teren pod obiekt magazynowy wraz z infrastrukturą dla Saint Gobain Glass Polska w Dąbrowie Górniczej. Zakres robót obejmuje makroniwelację terenu, wykonanie sieci zewnętrznych łącznie z przekładkami i dróg wewnętrznych, budowę placu manewrowego i parkingów. Prace rozpoczęły się w marcu br. i potrwają do października 2006 roku.
Kolejny kontrakt realizowany na Śląsku dotyczy wykonania hali handlowej Leroy Merlin w Gliwicach. Jest to już czwarty obiekt realizowany przez krakowski Oddział Hochtief Polska dla Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o.
Trzeci kontrakt Hochtief podpisał z  z Lonza Poland, firmą należącą do międzynarodowego koncernu działającego w przemyśle chemicznym i biotechnologicznym. W ramach tego kontraktu w Niepołomicach powstanie zakład tworzyw sztucznych. Prace będą trwały zaledwie kilka miesięcy; nowy zakład będzie gotowy we wrześniu br.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej