Nowe kontrakty Hochtiefa

2007-05-28 17:57

Hochtief Polska Oddział Kpis-Cracovia podpisał w ciągu ostatnich dwóch tygodni umowy na realizację trzech nowych projektów. Będą one realizowane w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach i Niepołomicach.

W ramach pierwszego kontraktu firma przygotuje teren pod obiekt magazynowy wraz z infrastrukturą dla Saint Gobain Glass Polska w Dąbrowie Górniczej. Zakres robót obejmuje makroniwelację terenu, wykonanie sieci zewnętrznych łącznie z przekładkami i dróg wewnętrznych, budowę placu manewrowego i parkingów. Prace rozpoczęły się w marcu br. i potrwają do października 2006 roku.
Kolejny kontrakt realizowany na Śląsku dotyczy wykonania hali handlowej Leroy Merlin w Gliwicach. Jest to już czwarty obiekt realizowany przez krakowski Oddział Hochtief Polska dla Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o.
Trzeci kontrakt Hochtief podpisał z  z Lonza Poland, firmą należącą do międzynarodowego koncernu działającego w przemyśle chemicznym i biotechnologicznym. W ramach tego kontraktu w Niepołomicach powstanie zakład tworzyw sztucznych. Prace będą trwały zaledwie kilka miesięcy; nowy zakład będzie gotowy we wrześniu br.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej