Napływa "ciepły front" do Polski

2007-12-07 13:43
Piotr Zehaluk i Eugeniusz Góraj
Autor: Kingspan Izoalcje Piotr Zehaluk (Dyrektor Operacyjny Kingspan Izolacje w Polsce) oraz Eugeniusz Góraj (Burmistrz Rawy Mazowieckiej) na tle ziemi zakupionej pod budowę fabryki Kingspan w Polsce

Światowy producent wolnych od CFC i HCFC sztywnych poliuretanowyh oraz fenolowych izolacji - Kingspan Izolacje - zakupił w Polsce ziemię o powierzchni 120 000 m2 pod budowę nowego zakładu produkcyjnego. Nowa inwestycja to nowe miejsca pracy i dodatkowe możliwości rozwoju dla regionu Rawy Mazowieckiej i jej mieszkańców.

Budowa, zlokalizowanej w Rawie Mazowieckiej, 60 km na południowy zachód od Warszawy i 40 km na wschód od Łodzi, fabryki rozpocznie się w drugim kwartale 2008 r. Linia produkcyjna ruszy 12 miesięcy później.

Nowa fabryka stworzy około 50 miejsc pracy, a spodziewany szybki rozwój przyniesie dodatkowe możliwości dla regionu i jego mieszkańców.

"Od wielu lat Rawa Mazowiecka staje się prężnym gospodarczo miastem i tym bardziej cieszę się, że już niebawem zainwestuje w naszym regionie kolejny przedsiębiorca - firma Kingspan Izolacje. Z tego też miejsca zapraszam gorąco do aktywnej działalności w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców, które zrzesza kilkudziesięciu przedstawicieli firm działających na naszym lokalnym rynku" - powiedział Burmistrz Rawy Mazowieckiej Eugeniusz Góraj - "Jestem przekonany, że tak znakomity partner nie tylko wpłynie pozytywnie na wizerunek naszego miasta ale przede wszystkim utworzy kolejne miejsca pracy w regionie."

Firma Kingspan oferuje lekkie oraz łatwe w montażu izolacje budowlane ze sztywnego poliuretanu. Izolacja ta jest odporna na przenikanie pary wodnej oraz wiatru i zachowuje swoje właściwości przez długo okres użytkowania budynku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej