Najlepsza Agencja Nieruchomości 2007

2007-11-30 18:24

Już po raz kolejny, firma Jones Lang LaSalle została uhonorowana tytułem Najlepszej Agencji Nieruchomości. Nagroda została przyznana przez czytelników branżowego magazynu Construction & Investment Journal podczas kolejnej edycji "CiJ Awards".

Nagrody wręczono 22 listopada 2007 r. podczas corocznej gali CiJ Awards Poland organizowanej przez Construction & Investment Journ. Uroczystość odbyła się w warszawskim hotelu Marriott.
Ben Bannatyne, dyrektor zarządzający Jones Lang LaSalle w Europie Środkowej powiedział: "To już kolejny fantastyczny rok dla nas zarówno na rynku polskim jak i w regionie Europy Środkowej, gdzie odnotowaliśmy rekordowe przychody oraz zysk. Cieszę się bardzo, wysiłek całego polskiego team'u został zauważony i doceniony przez czytelników CiJ. "
Od początku istnienia "CiJ Awards", tj. od 2002 r., firma Jones Lang LaSalle zdobyła to wyróżnienie po raz trzeci.

Construction & Investment Journal to anglojęzyczny magazyn poświęcony europejskiemu rynkowi budownictwa i nieruchomości. Jest organizatorem wielu wydarzeń związanych z branżą nieruchomości, m.in. konferencji (w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i na Chorwacji) oraz wielu corocznych konkursów.

Najlepsza Agencja Nieruchomości 2007
Autor: Jones Lang LaSalle Tomasz Trzósło w imieniu JLL odebrał nagrodę z rąk Philippe Pannier z Ghelamco.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej