Najlepsza Agencja Nieruchomości 2007

2007-11-30 18:24

Już po raz kolejny, firma Jones Lang LaSalle została uhonorowana tytułem Najlepszej Agencji Nieruchomości. Nagroda została przyznana przez czytelników branżowego magazynu Construction & Investment Journal podczas kolejnej edycji "CiJ Awards".

Nagrody wręczono 22 listopada 2007 r. podczas corocznej gali CiJ Awards Poland organizowanej przez Construction & Investment Journ. Uroczystość odbyła się w warszawskim hotelu Marriott.
Ben Bannatyne, dyrektor zarządzający Jones Lang LaSalle w Europie Środkowej powiedział: "To już kolejny fantastyczny rok dla nas zarówno na rynku polskim jak i w regionie Europy Środkowej, gdzie odnotowaliśmy rekordowe przychody oraz zysk. Cieszę się bardzo, wysiłek całego polskiego team'u został zauważony i doceniony przez czytelników CiJ. "
Od początku istnienia "CiJ Awards", tj. od 2002 r., firma Jones Lang LaSalle zdobyła to wyróżnienie po raz trzeci.

Construction & Investment Journal to anglojęzyczny magazyn poświęcony europejskiemu rynkowi budownictwa i nieruchomości. Jest organizatorem wielu wydarzeń związanych z branżą nieruchomości, m.in. konferencji (w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i na Chorwacji) oraz wielu corocznych konkursów.

Najlepsza Agencja Nieruchomości 2007
Autor: Jones Lang LaSalle Tomasz Trzósło w imieniu JLL odebrał nagrodę z rąk Philippe Pannier z Ghelamco.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej