Nagroda CNBC dla TriGranit Development Polska

2008-07-31 17:51
Nagroda CNBC dla TriGranit Development Polska
Autor: TriGranit Development Corporation Nagroda CNBC dla TriGranit Development Polska

Znane są już wyniki konkursu branży nieruchomości CNBC Europe & Africa Property Awards 2008. TriGranit Development Corporation zdobył nagrodę w kategorii Najlepszej Inwestycji na Węgrzech, jak i w Polsce, za projekt apartamentowców Duna-Pest Residences w Budapeszcie oraz za Dębowe Tarasy w Katowicach. Nagrody zostaną wręczone podczas gali 27 września w Sheraton Park Lane Hotel w Londynie.

Na Węgrzech - Duna-Pest Residences - są częścią inwestycji Millennium City Center, projektu realizowanego przez TriGranit w Budapeszcie. Inwestycja obejmuje ponad 300 luksusowych apartamentów. Dzięki znakomitej lokalizacji na wschodnim brzegu Dunaju, mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się panoramicznym widokiem na Górę Gelerta, Zamek Królewski jak i Wzgórza Buda.

Duna-Pest Residences
Autor: TriGranit Development Corporation

W Polsce, katowicką inwestycję - Dębowe Tarasy - cechuje kaskadowa architektura, która łączy w sobie wysokie budynki mieszkalne z mniejszymi w stylu willowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystkie mieszkania mają duże tarasy lub balkony, a całość tworzy nowoczesny i atrakcyjny projekt. Budynki w stylu willowym sprawiają, że oferta rynkowa jest bardziej zróżnicowana i przyciąga osoby pragnące więcej przestrzeni oraz prywatności. Dodatkowym atutem jest lokalizacja - centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych, Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. Gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie oraz wielofunkcyjnego centrum Silesia City Center.

Dębowe Tarasy
Autor: TriGranit Development Corporation

"Fakt otrzymania przez TriGranit Development Corporation tak prestiżowej nagrody jest dowodem na to, iż wysokiej jakości inwestycje na Węgrzech i w Polsce mogą nie tylko konkurować, ale także triumfować na wysoce konkurencyjnej scenie nieruchomości w Europie i Afryce" - powiedział o nagrodzie Sandor Demjan, prezes TriGranitu.
Uzyskawszy tak wysokie rekomendacje od swoich kolegów, spółka może teraz z dumą eksponować logo nagrody w dziedzinie nieruchomości CNBC Europe & Africa. Ten symbol doskonałości jest coraz lepiej rozpoznawany i doceniany.

Zgłoszone do konkursu projekty były oceniane przez zespół specjalistów. W tym roku sędziami, którym przewodniczył Eric Pickles, brytyjski sekretarz stanu w gabinecie cieni, byli: Helen Shield, redaktor naczelna czasopisma International Homes; Peter Bolton King, dyrektor generalny Brytyjskiego Stowarzyszenia Agencji Nieruchomości; Phil Spencer, ekspert w dziedzinie nieruchomości i prezenter programów dotyczących domów i przeprowadzek na Channel 4; Imtiaz Farookhi, dyrektor generalny Krajowej Rady ds. Budownictwa; Christopher Hall, były prezes Krajowego Stowarzyszenia Agencji Nieruchomości; Thijis Staff, International Consortium of Real Estate Agents Association (ICREA); Alejandro Escurdero, SIMA; Kirkor Ajderhanyan, Francuska Federacja Agencji Nieruchomości (FNAIM); Graham Norwood z gazety Daily Mail; David Hoppit, autor zajmujący się nieruchomościami; Jill Keene, redaktorka czasopisma International Homes; Diana Yakely, przewodnicząca Brytyjskiego Stowarzyszenia Dekoratorów Wnętrz oraz Tad Zurlinden z Association of Relocation Professionals.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej