Na XV-lecie - po raz dziesiąty "Pracodawca Roku w Budownictwie"

2007-06-08 18:57

W trwającym od 10 lat Konkursie na "Pracodawcę Roku w Budownictwie" laureatami zostają zarówno szefowie dużych znanych firm, jak i średnich oraz małych. Szczególnie dla tych ostatnich uczestnictwo w tym przedsięwzięciu jest okazją zaprezentowania swoich osiągnięć zawodowych i działalności firm szerszej opinii. Wiadomo bowiem, że mniejszemu trudno rywalizować na rynku mediów (zawodowym również) z dużym. I często gdzieś na uboczu pozostają świetni menedżerowie firm budowlanych, a i same firmy.

Ale w tym konkursie chodzi "nie o ilość tylko o jakość" - jest on otwarty dla wszystkich szefów przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym, bez względu na wielkość, specjalizację i formę własności. Kandydatów zgłaszać mogą podmioty gospodarcze, organizacje pozarządowe, związki zawodowe, a także instytucje państwowe i samorządowe oraz osoby prywatne, cieszące się autorytetem w środowisku budowlanym. Wyboru "Pracodawcy Roku w Budownictwie" dokonuje Kapituła Konkursu, a podstawą procedury wyłaniającej kandydatów są jednolite kryteria zapisane w Regulaminie.

Tytuł i statuetka "Pracodawca Roku w Budownictwie" oraz wyróżnienia przyznawane są w dwóch kategoriach: w grupie firm dużych zatrudniających ponad 250 pracowników oraz w grupie firm małych i średnich z zatrudnieniem do 250 osób.

Do jubileuszowej X edycji konkursu zgłoszenia kandydatów można nadsyłać do 16 lipca 2007 r.

"Pracodawcę Roku 2006 w Budownictwie" poznamy w październiku - wyniki zostaną ogłoszone na Gali Jubileuszowej z okazji XV-lecia działalności Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, który jest pomysłodawcą i od początku organizatorem tego przedsięwzięcia.

Informacje dotyczące konkursu: tel. 0-22 626-92-40 i na www.pzpb.internetdsl.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej