Motorola Milestone

2009-11-16 15:07
Motorola Milestone
Autor: Motorola

Motorola Milestone nie idzie na żadne kompromisy. Łączy zaawansowaną technologię z elegancką formą. Telefon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android jest najcieńszym na rynku sliderem (o grubości 13,7mm) wyposażonym w klawiaturę QWERTY.

Nowe urządzenie Milestone, oferując możliwość uruchamiania wielu aplikacji w tym samym czasie, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie wielozadaniowość. Czytelny interfejs obsługujący funkcję multi-touch zapewnia sprawną obsługę plików muzycznych, odtwarzanie filmów i przeglądanie map, jak również przyjazne oglądanie stron www. Smartfon Motorola Milestone gwarantuje szybki dostęp do zasobów internetu oraz rozszerzone funkcje nawigacji GPS i możliwość pobrania tysięcy aplikacji i widżetów z Android Market. Urządzenie obsługuje również zintegrowany pakiet aplikacji Google zawierający Google Maps z Latitude, Google Mail i YouTube.

Włochy i Niemcy będą pierwszymi europejskimi krajami, w których pojawi się Motorola Milestone. Natomiast w Ameryce Północnej urządzenie będzie sprzedawane pod nazwą Droid.

Więcej o nowych technologiach na www.se.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej