Mostostal Warszawa rozbuduje szpital w Krakowie

2010-12-21 12:05
Mostostal Warszawa rozbuduje szpital w Krakowie
Autor: Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa, jako lider konsorcjum zawartego z Accioną Infraestructuras oraz Cezarym Myślińskim PHU "Cemax" – partner, rozbuduje Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie. Budowa, za którą odpowiadał będzie Region Południowy spółki Mostostal potrwa do grudnia przyszłego roku. Wartość inewstycji to 25,36 mln brutto.

Zadanie obejmuje przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku hotelu typu LIPSK z przeznaczeniem na Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie wraz z wewnętrznymi instalacjami: gazową, wodno-kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej, c.o. z kotłownią gazową, instalacjami elektrycznymi wysoko i słaboprądowymi, oświetleniem terenu, budową parkingów i wjazdów wraz z budynkiem strażnika.

Do zadań wykonawcy należy także przebudowa ulicy Osieckiego z włączeniem do ulicy Kantorowickiej, wraz z budową przyłączy kanalizacji deszczowej, zasilania energetycznego z dostosowaniem stacji TRAFO nr 2330 i przebudową linii kablowych nn ze stacji TRAFO, przyłączem wody i kanalizacji sanitarnej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej