Mostostal rozbuduje łódzką "Filmówkę"

2009-11-10 10:17
Mostostal rozbuduje łódzką Filmówkę
Autor: Mostostal Warszawa SA Umowa na realizację zadania - budowę Uczelnianego Centrum Dydaktyki Nowych Mediów dla Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi - podpisana została 5 listopada 2009 r. w siedzibie Mostostalu.

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi wybrała spółkę Mostostal Warszawa na wykonawcę Uczelnianego Centrum Dydaktyki Nowych Mediów.

Umowa na realizację zadania podpisana została 5 listopada 2009 r. w siedzibie firmy. Inwestora reprezentowali Jego Magnificencja Rektor łódzkiej PWSFTViT Robert Gliński, Andrzej Sołtysik, Kanclerz Uczelni oraz architekt Witold Andrzej Orzechowski z Orzechowski Studio Architektoniczne. Z ramienia Mostostalu w spotkaniu uczestniczyli prezes Jarosław Popiołek, Wacław Rosiak, dyrektor Pionu Rozwoju Regionalnego oraz Bartłomiej Kłos, zastępca dyrektora Pionu Rozwoju Regionalnego.

- Choć kontrakt nie należy do spektakularnych pod względem skomplikowania w porównaniu z tymi, jakie Mostostal ma w swoim portfolio to nie należy mieć wątpliwości, że będzie on dla naszej firmy równie ważny - podkreślił w trakcie podpisywania umowy prezes Popiołek. Dodał, że zlecenia o charakterze regionalnym w dużym procencie wypełniają obecnie portfel zleceń Mostostalu Warszawa, co jest konsekwencją realizowanej od zeszłego roku strategii decentralizacji działalności naszej firmy.

Zakres prac powierzony Mostostalowi obejmuje wykonanie prac rozbiórkowych, budowlanych oraz wykończenie budynku wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem obiektu i sieciami zewnętrznymi, z niezbędnym wyposażeniem eksploatacyjno–technicznym. Wartość brutto kontraktu to 19,58 mln zł, a czas przewidziany na realizację to 18 miesięcy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej