MONTERIADA 2017 czyli fachowy montaż okien i drzwi w praktyce

2017-01-19 8:50
Monteriada 2017
Autor: brak danych

Na specjalne pokazy profesjonalnych praktych montażowych stolarki budowlanej zaprasza podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017 Związek Polskie Okna i Drzwi. MONTERIADA odbywać się będzie 7-10 lutego br., w przypisanej branży stolarki budowlanej hali nr 5, na stoisku nr 1.

MONTERIADA, czyli pokazy fachowego montażu okien, drzwi, bram, rolet okiennych z użyciem najnowocześniejszych produktów montażowych, to stoisko o powierzchni ponad 200 m² z działami eksperckimi, ekran kinowy relacjonujący przebieg wydarzenia, wizyta uczniów szkół zawodowych z różnych rejonów Polski i konkursy z ciekawymi nagrodami. Zaplanowano również uczestnictwo w imprezie uczniów Klas Patronackich „DOBRY MONTAŻ” i monterów, którzy w ramach wydarzenia zdawać będą egzaminy teoretyczne. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Związek POiD w ramach MONTERIADY 2017.

Dobre praktyki montażowe, realizowane w formie specjalnych pokazów dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej, dostarczonych przez partnerów MONTERIADY już na stałe wpisały się w program targów BUDMA.

Partnerzy MONTERIADY 2017 to: AIB (system montażu okien w strefie docieplenia budynku), ALUPLAST (montaż warstwowy okna), FAKRO (markizolety), Gerda (drzwi zewnętrzne inwestycyjne), Hörmann (brama garażowa), Klimas Wkręt-met (dostawca mocowań), Lahti PRO (odzież ochronna), Porta KMI Poland (drzwi wewnętrzne i ościeżnice PORTA FAST) oraz Stanley Black & Decker (dostawca narzędzi) i Soudal (dostawca uszczelnień).

Monteriada
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej