MONTERIADA 2017 czyli fachowy montaż okien i drzwi w praktyce

2017-01-19 8:50
Monteriada 2017
Autor: brak danych

Na specjalne pokazy profesjonalnych praktych montażowych stolarki budowlanej zaprasza podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017 Związek Polskie Okna i Drzwi. MONTERIADA odbywać się będzie 7-10 lutego br., w przypisanej branży stolarki budowlanej hali nr 5, na stoisku nr 1.

MONTERIADA, czyli pokazy fachowego montażu okien, drzwi, bram, rolet okiennych z użyciem najnowocześniejszych produktów montażowych, to stoisko o powierzchni ponad 200 m² z działami eksperckimi, ekran kinowy relacjonujący przebieg wydarzenia, wizyta uczniów szkół zawodowych z różnych rejonów Polski i konkursy z ciekawymi nagrodami. Zaplanowano również uczestnictwo w imprezie uczniów Klas Patronackich „DOBRY MONTAŻ” i monterów, którzy w ramach wydarzenia zdawać będą egzaminy teoretyczne. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Związek POiD w ramach MONTERIADY 2017.

Dobre praktyki montażowe, realizowane w formie specjalnych pokazów dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej, dostarczonych przez partnerów MONTERIADY już na stałe wpisały się w program targów BUDMA.

Partnerzy MONTERIADY 2017 to: AIB (system montażu okien w strefie docieplenia budynku), ALUPLAST (montaż warstwowy okna), FAKRO (markizolety), Gerda (drzwi zewnętrzne inwestycyjne), Hörmann (brama garażowa), Klimas Wkręt-met (dostawca mocowań), Lahti PRO (odzież ochronna), Porta KMI Poland (drzwi wewnętrzne i ościeżnice PORTA FAST) oraz Stanley Black & Decker (dostawca narzędzi) i Soudal (dostawca uszczelnień).

Monteriada
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej