Monitoring Rynku Budowlanego po raz dziewiąty

2006-10-25 14:05

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku, osoby działające aktywnie na rynku budowlanym mogą wziąć udział w IX już edycji konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2006. Impreza skierowana jest do producentów materiałów budowlanych, dystrybutorów, firm wykonawczych, instalatorskich oraz deweloperów.

Konferencja odbędzie się 26 października 2006 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Falenty k/Warszawy. Organizuje ją Centrum Badań i Analiz Rynku - ASM. W tym roku organizator proponuje uczestnikom udział w trzech sekcjach tematycznych. Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć, jakie są prognozy rozwoju rynku budowlanego na lata 2006 - 2008, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa mieszkaniowego, a także na co warto zwrócić uwagę, oceniając ten rynek. Druga sesja poświęcona będzie aktywności remontowej i planom mieszkaniowym polskich gospodarstw domowych w latach 2006-2008. Ciekawa propozycję stanowi również trzeci punk spotkania dotyczący trendów w dystrybucji materiałów budowlanych na przestrzeni ostatnich lat.

Szczegółowy program konferencji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej www.asm-poland.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej