Mitex SA wybuduje osiedle domów jednorodzinnych

2007-11-14 15:36
Mitex SA wybuduje osiedle domów jednorodzinnych
Autor: Mitex SA

Firma Mitex SA podpisała kontrakt na budowę osiedla domów jednorodzinnych "Saritor Park". Inwestycja zlokalizowana będzie w miejscowości Masłomiąca, w gminie Michałowice, koło Krakowa.

 Umowa przewiduje budowę w technologii tradycyjnej 88 domków jednorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej 14 854 m2 i kubaturze 41 225 m3. Wszystkie obiekty będą miały sypialnie z wyjściem na balkon, przestronne tarasy nad dachem garażu, zaś elewacja zewnętrzna zostanie wykończona materiałami naturalnymi takimi jak kamień i drewno. Całe osiedle będzie ogrodzone, a na jego terenie znajdzie się również przedszkole, plac zabaw oraz sklep i budynek ochrony. Inwestorem jest Saritor Developments Michałowice sp. z o.o., projekty domów wykona znane biuro architektoniczne z Krakowa IMB Asymetria. Wartość kontraktu wyniesie 33 mln złotych, a czas jego realizacji to 20 miesięcy, termin rozpoczęcia robót przewidziany jest na początek marca 2007 r.

Foto: Mitex SA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej