Malarz Roku 2010

2011-04-18 13:28
Akademia Technik Malarskich
Autor: PPG Deco Polska

Wyłoniono laureata konkursu Malarz Roku 2010. Tegorocznym zwycięzcą jest firma Markbud z Kartuz, która przeprowadziła prace malarskie w gdańskim hotelu Hilton.

Konkurs organizowany jest przez Akademię Sztuk Malarskich. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się w lipcu ubiegłego roku. Celem przedsięwzięcia było przede wszystkim wyłonienie najlepszej firmy, rzetelnego wykonawcy, a także promocja fachowości  firm. By zostać laureatem konkursu, uczestnik musiał zostać członkiem klubu ATM, a także przedstawić dokładny zakres przeprowadzonych działań. Podczas konkursowych realizacji uczestnicy musieli używać produkty firmy PPG Deco Polska.

Zobacz także:

XIV Edycja Konkursu "Pracodawca Roku 2010 w Budownictwie” rozpoczęta

 - Choć była to dopiero pierwsza edycja konkursu Malarz Roku, to otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, reprezentujących naprawdę doskonały poziom. Ustalenie listy TOP 10 inwestycji zajęło naszemu jury 3 miesiące – opowiada Jarosław Domowicz, kierownik ATM.
Nagrodę główną, Volkswagena Caddy, oraz tytuł Malarza Roku zdobył MARKBUD Marek Lewańczyk z Kartuz za wzorowo przeprowadzone prace malarskie w Hotelu Hilton w Gdańsku. Drugie miejsce przypadło firmie BAU-GIPS Grzegorz Lebda za inwestycję Hotel Modrzewie w Szczawnicy. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca była profesjonalna szlifierka. Natomiast zdobywcą ostatniego, trzeciego wyróżnienia okazało się przedsiębiorstwo STALBET-DOM Sp. z o.o, wykonawca prac malarskich w inwestycji Domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej we Włocławku. Do rąk przedstawicieli firmy powędrowała maszyna do natrysku. 
 - Konkurs Malarz Roku okazał się idealnym narzędziem do promowania rzetelności oraz zawodowego profesjonalizmu. Z pewnością stanie się stałym elementem w życiu polskiej branży malarskiej. Z niecierpliwością czekamy, więc na start Malarz Roku 2011 - podsumowuje Jakub Dytko, manager Dekoral Professional & ATM.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej