MAJSTER dla mniejszych miast

2007-07-25 14:34
VOX
Autor: brak danych

Korzystną koniunkturę w budownictwie postanowiły wykorzystać Składy budowlane VOX, które uruchomiły nową sieć sklepów franczyzowych pod nazwą MAJSTER. Można w nich kupić materiały wykończeniowe dla domu, głównie panele podłogowe, drzwi oraz produkty PVC.

Pierwszy sklep powstał 5 miesięcy temu. Duże zainteresowanie i popyt na materiały wykończeniowe sprawiły, że firma szybko uruchomiła kolejne punkty (obecnie działa 11 tego typu sklepów). Zlokalizowane są one głównie w mniejszych miastach. Wszystkie, tak jak to jest w przypadku sieci franczyzowej, zostały jednakowo obrendowane (czerwone logo z wizerunkiem majsterkowicza i niebieskim szyldem) oraz wyposażone. Klienci mogą się tu zaopatrzyć w wyroby znanych, nie tylko na polskim rynku, producentów, takich jak Tarkett, Kronooriginal, Pol-skone, Profile VOX.

 

Do końca roku Składy budowlane VOX zamierzają uruchomić 30 tego typu sklepów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej