Lubelszczyzna - kolejne seminarium z cyklu Prospects in Poland 2010

2010-02-25 13:43

Lublin będzie kolejnym miastem, w którym odbędzie się seminarium inwestycyjne z cyklu Prospects in Poland 2010. 11 marca, w hotelu Grand Hotel Lublinianka spotkają się ekoeksperci, przedstawiciele władz miasta i regionu oraz inwestorzy, którzy wspólnie zastanowią się nad szansami jakie otwiera ekożywność.

Pozytywne oddziaływanie rolnictwa ekologicznego na środowisko i jakość żywności manifestowane jest przez producentów na wiele sposobów.  Polski rynek żywności ekologicznej jest obecnie szacowany na ok. 100 milionów euro. Żywność certyfikowaną kupuje już ok. 7% polskich konsumentów - głównie w specjalistycznych sklepach oraz bezpośrednio u rolników. Powierzchnia polskich upraw ekologicznych dynamicznie się poszerza. Nic więc dziwnego, że rosnący popyt na ekożywność spowodował przyrost liczby producentów, ale także zalew rynku produktami pseudoekologicznymi. 

Program seminarium

Spotkaniu towarzyszyć będzie „business mixer”, czyli nieformalne spotkanie uczestników seminarium, które służyć ma nawiązywaniu kontaktów biznesowych i wymianie doświadczeń.

Zobacz także: Poszukaj nowych możliwości rozwoju - idź na "Prospects in Poland"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej